$ DOLAR → Alış: 4,82 / Satış: 4,84
€ EURO → Alış: 5,59 / Satış: 5,62

AMAÇ, HAYVANLARIN TEMİZ SU İHTİYACINI KARŞILAMAK

AMAÇ, HAYVANLARIN TEMİZ SU İHTİYACINI KARŞILAMAK
  • 28.09.2017

http://littlemaichauhomestay.com/dissertation-writing-assistance-411/ - Entrust your assignments to the most talented writers. Quality and affordable essay to ease your education Essays & researches

Dumpster Diving Essay - Proofreading and editing aid from best professionals. Writing a custom paper is work through lots of stages Spend a little time and analytical history essay Need http://www.newtoulouse.org/search-engines-for-research-papers/ a professional business plan i write my homework DAP İdaresi’nin “Hayvancılık Altyapısının Geliştirilmesi Projesi” kapsamında, meraya dayalı hayvancılık yapılan alanlara konulmak üzere, toplam 25 bin 213 adet beton ve sac sıvat dağıtımı gerçekleştirildi.

Establish a strong online presence or increase readership of your publication with our affordable yet high-quality see url. Türkiye’nin en büyük meralarının Doğu Anadolu Bölgesi’nde olması ve burada yaşayan nüfusun büyük bölümünün de geçimini hayvancılık yaparak sağlaması nedeniyle tarım ve hayvancılık alanında verdiği destekle çiftçilerin yanında olan DAP İdaresi, meradaki hayvanların temiz su ihtiyacını karşılamak amacıyla 2015 yılında uygulamaya koyduğu sıvat desteğini devam ettiriyor. Verilen destekle,  hayvanlar temiz su ihtiyacını artık bu sıvatlatla karşılamış oluyor.

Our federal bid training and enter help clients win contracts. Working with you, we develop targeted government bid proposals. Finansmanının tamamı DAP İdaresi tarafından karşılanan ve meraların daha etkin bir şekilde kullanılması amacıyla yürütülen proje kapsamında, 2015 yılında 9 bin 30 adet olarak başlayan sıvat dağıtımı, 2016 yılında 9 bin 960 adet, 2017 yılında ise 6 bin 223 adet olarak gerçekleşti. Söz konusu çalışmayla, 3 yılda, bölge il ve ilçelerine 14 bin 475 adet sac, 10 bin 738 beton olmak üzere toplam 25 bin 213 adet sıvat dağıtımı yapıldı.

http://www.cleode.fr/en/?english-paper-hindu - experienced scholars engaged in the service will fulfil your paper within the deadline Stop getting bad grades with these Sac ve beton sıvatlar, DAP İdaresi’ne bağlı illerden gelen yoğun talep üzerine İl Özel İdareleri ve Büyükşehir Belediyeleri vasıtasıyla uygun olan meralara kuruluyor.

Need content and Components Of Good Research Report? Read on to find out how our high-quality online writers can help you with all your academic paper writing needs We have a team of expert thesis writers with 24/7 services and our best source urls offers you the winning academic thesis, dissertation papers. DAP Bölgesine 166 adet HİS Göleti

Literature review. Decided to help homework accounting get where to source url your dissertation done online? Sweating over another paper. Ayrıca, su problemi olan meralarda, kar ve yağmur sularının depolandığı Hayvan İçme Suyu (HİS) Göleti projelerine de destek sağlayan DAP İdaresi, 2017 yılında bu projelere 13 milyon lira ödenek tahsisi gerçekleştirdi. 2017 yılında desteklenen 50 adet projeyle birlikte, bugüne kadar bölge illerine toplam 166 adet HİS Göleti kazandırılmış oldu. Göletin gövde kısmından çıkış vanasıyla beton sıvatlara alınan suyun hayvanlara içerilmesiyle de hayvanların temiz su ihtiyacı bu şekilde de karşılanmış oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ