$ DOLAR → Alış: 5,36 / Satış: 5,38
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

TÜRKELİ İÇİN, GELECEK GELDİ!

TÜRKELİ İÇİN, GELECEK GELDİ!
  • 13.03.2018

ERZURUM reklam piyasasının önemli isimlerinden Türkeli Medya’nın, Atatürk Üniversitesi Kampüsiçi Reklam Alanları İhalesini alarak, “bu işte biz de varız” demesi, küresel şirketlerin iştahını kaçırttı.

Geçtiğimiz günlerde sonuçlanan ihale ile Atatürk Üniversitesi Kampüsü içinde bulunan 89 billboard, 98 CLP (Raket), 16 durak içi pano ve 28 otobüs durağı panosunun reklam hakkını satınaldıklarını duyuran Türkeli Medya Genel Müdürü Mükremin Emeç, “Amacımız bu alana farklılık getirmek, arayış içinde olan firmalara kurumsal çözümler sunmak. Bunun gayreti içindeyiz” dedi.

HİZMET ALANI BÜYÜYOR

Yaklaşık 12 yıldan beri reklamcılık sektöründe olduklarını, bu süreçte yaptıkları çalışma ve verdikleri hizmetle firmaların reklama güvenini sağladıklarını vurgulayan Emeç, “Arzu ettiğimiz inanç ve güven ortamını oluşturabilmek için, kaliteyi, dürüstlüğü, yenilikçi olmayı ve dinamizmi kendimize ilke edindik. Atatürk Üniversitesi’nden önce, MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi reklam mecralarını portföyümüze dahil etmiştik. Atatürk Üniversitesi reklam alanları ile ağımızı daha da büyütmüş olduk. Bu alanda küresel güçler kadar iddialıyız” diye konuştu.

GELECEK GELDİ

Firmaların mecraları online görebilmesi, sanal olarak gezebilmesi ve rezervasyon yapabilmesi için, Türkiye’de hiçbir mecracının sunmadığı bir hizmeti geliştirdiklerini de kaydeden Mükremin Emeç, reklam mecralarını internet aracılığıyla rezervasyon yapılabilir hale getirdiklerini de belirtti.

Emeç, “2018 yılını ‘dijitalleşme yılı’ olarak ilan ettik. Deneyimli ekibimizle vermiş olduğumuz bütün hizmetleri 2018 yılı sonuna kadar tamamen internet üzerinden kullanılabilir hale getirmeye kararlıyız. Bizim için, ‘Gelecek Geldi’ denilebilir” diyerek sözlerini noktaladı. erzhaber  

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ