$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

19 ÖĞRENCİ, 57 TABLO VE MUHTEŞEM SERGİ

19 ÖĞRENCİ, 57 TABLO VE MUHTEŞEM SERGİ
  • 11.05.2018

ATATÜRK Üniversitesi Meslekyüksek Okulu öğrencileri tarafından Turizm Uygulama Oteli Salonu’nda düzenlenen yılsonu sergisinde, biri birinden güzel tablolar görücüye çıktı. Serginin açılışını yapan Okul Müdürü Prof. Dr. Dursun Kaya’ya öğrencileri bir de duygulandıran sürpriz yaptı, hazırladıkları, babasının isminin yazılı olduğu bir tabloyu hediye ettiler.

Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirilen yılsonu sergilerinden birisini daha açıyor olmanın heyecanı içinde olduklarını belirten Prof. Dr. Dursun Kaya, öğrencileri ile birlikte sergiyi  düzenleyen Öğretim Görevlisi Ahmet Yılmazel’i kutladı. Sergiyi gezerken, üzeri örtülü bir tablo önünde bekletilen Müdür Kaya, babasının isminin hat sanatıyla süslenerek yazılı olduğu tablo ile karşılaşınca, hayli duygusal anlar yaşadı.

Sergiyi gerçekleştiren ve okullarından mezun olmaya hazırlanan öğrencilere, hazırlanan başarı belgeleri dağıtıldı. Öğretim Görevlisi Ahmet Yılmazel, 19 öğrencinin, eğitim yılının ikinci döneminde hazırladığı 57 tabloyu sergilediklerini belirtti.

Serginin açılışından sonra öğrencileri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Müdür Kaya, bundan sonraki yaşantılarında kendilerine başarı diledi. Fotoğraflar: Furkan Akkök / erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ