$ DOLAR → Alış: 7,38 / Satış: 7,41
€ EURO → Alış: 8,95 / Satış: 8,98

DEVA YÖNETİMİNDEN NEZAKET ZİYARETİ

DEVA YÖNETİMİNDEN NEZAKET ZİYARETİ
  • 15.12.2020

 

DEVA Partisi Başkanlık Divanı Üyeleri, Vali Okay Memiş’e nezaket ziyaretinde bulundular. Samimi bir havada geçen ziyarette, Vali Memiş DEVA İl Başkanı Vahit Bingöl ve arkadaşlarına, yaptıkları hizmet ve çalışmaların bir özetini aktardı.

Kurucu il Başkanı olarak görevi üstlendiği tarihten bugüne kadar geçen 5-6 aylık sürede önemli işler yapan, hem ilde, hem ilçelerde teşkilatlarını kuran, Genel Başkanı Ali Babacan’ı Erzurum’da ağırlayan, il kongresi sonrasında ilçe gezilerine çıkan, vatandaşla kucaklaşan Vahit Bingöl, bu defa da Vali Okay Memiş’e nezaket ziyareti yaptı.

DEVA Başkanlık Divanı üyelerini makamında kabul eden Vali Okay Memiş, kendilerine Erzurum için bugüne kadar yaptığı hizmet ve çalışmaların bir özetini aktardı. Erzurum’un turizm açısından çok büyük potansiyele sahip bir il olduğuna dikkati çeken Vali Memiş, bu potansiyeli harekete geçirmek için büyük adımlar attıklarını, Uzundere’de Tortum Şelalesi’nde, Narman’da  Peribacaları’nda ihtiyaç duyulan düzenlemeleri yaptıklarını, şehir genelinde de istihdamı artıracak yatırımlara ağırlık verdiklerini belirtti.

Aslen Narmanlı olan, Peribacaları’nda yapılan çalışmaları da basından ilgiyle takip ettiğini belirten Başkan Bingöl, yaptığı hizmetlerden dolayı Vali Memiş’e teşekkürlerini iletti. erzhaber

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ