$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

ALPİN TOUR, ERZURUM’UN GURURU OLDU

ALPİN TOUR, ERZURUM’UN GURURU OLDU
  • 25.08.2017

YAKLAŞIK 7 yıldan beri Erzurum’da, özellikle doğa sporları konusunda faaliyet gösteren, organizasyonlar düzenleyen, spor malzemeleri satışı yapan Alpin Outdoor, Türkiye’nin “en başarılı” 6 mağazasından birisi oldu.

“Dağcılık, kayak, tırmanma ve doğa sporları” dendiğinde Erzurum’da ilk akla gelen isimlerden olan Mustafa Tekin, Yıldırım Beyazıt Öztürk ve Melikşah Tekin’in sahip olduğu, Dere Mahallesi’nde bulunan Alpin Outdoor, Türkiye’nin en büyük online satış platformu olan N11.com sistemine kayıtlı binlerce mağaza içerisinden “en başarılı 6 mağaza”dan biri seçildi.

N11.com’un, seçtiği mağazalarla ilgili tanıtım filmleri çektiğini belirten Alpin Outdoor ortaklarından Mustafa Tekin, “O seçilen ve çekimleri yapılan mağazalardan birisi olmak bizi son derece sevindirdi ve mutlu etti” dedi.

Alpin Outdoor’un tanıtım çekimleri için, İstanbul’dan 5 kişilik profesyonel bir ekibin Erzurum’a geldiğini ve kendileri ile söyleşi yaptığını hatırlatan Tekin, “Topu topu 7 yıllık geçmişe sahip bir firmayız. Genç ve dinamik bir yapımız ve ekibimiz var. Özellikle doğa sporları konusunda iddialı olduğumuzu söyleyebilirim. Bu ekip sayesinde, binlerce firma arasından sıyrılmayı başardık. Türkiye’nin en başarılı 6  mağazasından birisi olmak. Erzurum adına da gurur verici bir olay. Şehrimizin tanıtımına katkı yapmış olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz” diye konuştu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ