$ DOLAR → Alış: 3,92 / Satış: 3,94
€ EURO → Alış: 4,82 / Satış: 4,84

AZİMLE BÜTÜN ENGELLER AŞILIR

AZİMLE BÜTÜN ENGELLER AŞILIR
  • 05.12.2017

click go to site TÜRKİYE Şampiyonu küçük engelli Sümeyre Uyruk, madalyaları ile ziyaret ettiği Vali Amca’dan (Seyfettin Azizoğlu) büyük ilgi gördü.

http://www.monikabronisz.pl/?number-for-homeworkhelp Engelliler Haftası nedeniyle Vali Seyfettin Azizoğlu, 2015-2016 ve 2017’de Artistik Jimnastikte Türkiye Şampiyonu olan Sümeyye Uruk ve bedensel engelli sporcuları makamında kabul etti.

go to link Özel Sporcular Federasyonu tarafından İzmir’de yapılan Türkiye şampiyonasında birinci olan ve ardından da Erzincan’da yapılan, jimnastik bölge şampiyonasında yine birincilik kürsüsüne çıkan Antrenör İsmail Güler yönetimindeki Sümeyye Uruk, başarısını Vali Azizoğlu ile paylaştı.

get link Sümeyye Uruk’un anne-babası, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, sporcu ve antrenörlerle ziyarete gelen Sümeyye Uruk, büyük bir ilgiyle karşılaştı. Ziyaretçilerine çeşitli hediyeler veren Vali Azizoğlu, azimle bütün engellerin aşıldığını söyledi.

go to link Sporcunun ailesi de Down Sendromlu çocuklara ilgi ve desteklerinden dolayı Vali Seyfettin Azizoğlu’na teşekkür etti. Ziyarete Bedensel Engelli Milli Bilek Sporcusu Gökhan Seven ve Bedensel Engelli Bayanlar Curlin Milli Takım Kaptanı Züleyha Bingöl ve şube müdürleri katıldı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

source Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ