$ DOLAR → Alış: 5,36 / Satış: 5,38
€ EURO → Alış: 6,07 / Satış: 6,10

BAKIN BU İLGİNÇ BİNALAR, HANGİ KURUMUNMUŞ

BAKIN BU İLGİNÇ BİNALAR, HANGİ KURUMUNMUŞ
  • 01.10.2017

SAĞLIK kurumlarının giderek yoğunlaştığı Çat Yolu ve İhsan Doğramacı Bulvarı’nda yükselen standart dışı iki “ilginç” binanın Sağlık İl Müdürlüğü için yaptırıldığı öğrenildi.

Dadaşkent’ti Çat Yolu ile bağlayan İhsan Doğramı Bulvarı üzerinde yapımı süren, dış cephelerinin tamamlanmasıyla birlikte farklılığını ortaya koyan biri birinin benzeri ikiz kulelerin ne için yaptırıldığını merak eden vatandaşların merağını erzurumdanhaberler.com olarak giderelim istedik.

Kamuya ait binaların genelde aynı plan üzerine yapıldığı günlerin geride kaldığını kanıtlayan ikiz kulelerin, Sağlık İl Müdürlüğü hizmet binası olarak yaptırıldığı ifade edildi.

Yapımı önemli ölçüde tamamlananan, ancak gelecek yılın bahar aylarında kullanıma açılması düşünülen binada, tüm sağlık birimlerinin birarada hizmet vereceğini kaydeden yetkililer, “Kurumda yeni düzenlemelerin yapılması gündemde. İhtimalen, tüm birimler eskiden olduğu gibi, Sağlık İl Müdürlüğü adı ve çatısı altında birleşecek. Dolayısıyla şehrin değişik bölgelerinde bulunan tüm birimler, bu binalarda hizmet vermeye başlayacak” dediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ