$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

BAŞARI GRAFİĞİMİZ GİDEREK YÜKSELİYOR

BAŞARI GRAFİĞİMİZ GİDEREK YÜKSELİYOR
  • 29.09.2016

01-edtr

YAYIN hayatında birbuçuk ayı geride bırakan erzurumdanhaberler.com’un başarı grafiği giderek tırmanıyor. İzlediği ilkeli yayın politikasıyla 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan erzurumdanhaberler.com’a son bir haftada 78 binin üzerinde erişim olması, mutluluğumuzu perçinledi, yorgunluğumuzu unutturdu.

YAYIN POLİTİKASI BENİMSENDİ

Yayına başladığı günden itibaren farklı haberciliği ile memleket meselelerini gündeme taşıyan ve sorunlara çözüm yolları bulma gayreti içinde olan erzurumdanhaberler.com, takipçileri ile de diyalog içine girerek, okur-yazar ortaklığı oluşturdu. Şimdiye kadar takipçilerinden özel olarak gönderilen çok sayıda haber ve fotoğrafı, “sizden gelenler” başlığı altında yayınlayan erzurumdanhaberler.com, internet gazeteciliğine farklı bir çehre kazandırdı.

POLEMİKLERDEN KAÇINIYORUZ

Kimseyle yarış içine girmeyen ve polemiklerden kaçınan, basın ahlak kurallarını da kendisine ilke edinen erzurumdanhaberler.com, Erzurum’un tanıtımı adına da gayret gösteriyor. Paylaştığı fotoğraf ve videoları binlerce kişi tarafından beğenilen erzurumdanhaberler.com’un Genel Yönetmeni Öztürk Akkök, okur ve takipçilerini daha fazla desteğe ve paylaşım yapmaya çağırdı.

“Yaşadığınız yerlerde, mahallelerinizde, caddenizde veya sokağınızda gördüğünüz olumsuzlukları ya da güzellikleri bizimle paylaşın. Erzurum’u hep birlikte layık olduğu yere taşıyalım” diyen Akkök, hedeflerinin ilk etapta haftada en az 200 bin kişiye ulaşmak olduğunu belirtti ve “Bu hafta 78 bin erişimin olmasının yanında sayının giderek de tırmanması, hepimizi çok mutlu etti. Şimdi önümüze 200 bin barajı koyduk. Bu sayıya ulaşmak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ