$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

BELEDİYECİLİĞE HİÇ DE YABANCI DEĞİL

BELEDİYECİLİĞE HİÇ DE YABANCI DEĞİL
  • 13.11.2018

BELEDİYECİLİĞE yabancı olmayan bir aileden gelen, son olarak görev yaptığı TRT Erzurum Radyosu Strateji Uzmanlığı görevinden istifa eden Gürkan Levent Çelebi, Ak Parti’den Palandöken İlçe Belediye Başkanlığı için aday adayı oldu.

Dönemin MHP’li Belediye Başkanı Mahmut Uykusuz’un Özel Kalem Müdürlüğü’nü yapan, öncesinde de Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin çeşitli birimlerinde çalışan, dolayısıyla belediyecilik hizmetlerine hiç de yabancı olmayan 47 yaşındaki 4 çocuk babası Gürkan Levent Çelebi, siyasette karar kıldı.

Bir dönem Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ’ın Erzurum’da fahri danışmanlığını da yapan Çelebi, 2009 yılında  TRT Erzurum Müdürlüğü’nde Strateji Uzmanı olarak göreve başladı.  Görevinden bugün itibarı ile istifa eden Çelebi, Palandöken Belediye Başkanlığı için Ak Parti’den aday adaylığı başvurusu yaptı.

İNSANIMIZI YAŞATACAĞIZ!

Başvuru dosyasını Ak Parti Palandöken İlçe Başkanlığı’na teslim eden Gürkan Levent Çelebi, yaptığı değerlendirmede, “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturuyla göreve talip olduğunu belirtti. Çelebi, değerlendirmesini daha sonra şöyle sürdürdü:

”Hiç şüphe yok ki, toplumsal kalkınmanın mücadelesi yerel yönetimlerle başlar. Yerel yönetimlerin, bir şehrin, bir ilçenin, bir beldenin kalkınması ve gelişmesinde ne kadar önemli olduğunu iyi biliyorum. Bu bilinçten yola çıkarak aday adayı olduk. Palandöken gibi yüce bir dağı da sınırlarında barındıran, kış turizminin gözbebeği ilçemize, dolayısıyla da  doğup, büyüdüğümüz memleketimize hizmet etmek amacıyla yola çıktık. Partimizden belediye başkanlıklarına ve meclis üyeliklerine talip olan bütün aday adaylarımıza başarılar diliyorum.” erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ