$ DOLAR → Alış: 5,82 / Satış: 5,84
€ EURO → Alış: 6,55 / Satış: 6,57

BIÇAĞIN KEMİĞE DAYANDIĞININ RESMİ!

BIÇAĞIN KEMİĞE DAYANDIĞININ RESMİ!
  • 26.11.2018

ERZURUM‘un en büyük ilçelerinden birisi olan Oltu’da, beklediği hizmetleri bir türlü alamayan vatandaşlar, tepkilerini işyerlerine pankartlar asarak dile getirmeye başladılar.

Mevcut belediyeler içinde “en yetersiz”i olarak gösterine Oltu Belediyesi’nden yeterli hizmeti alamayan, zaman zaman da tepkilerini dışa vuran Oltulu vatandaşlar, bu defa da 30 yıldan beri bitirilemeyen 3 kilometrelik çevre yolu için protesto kampanyası başlattılar.

Yolun Karayolları veya Büyükşehir Belediyesi tarafından ivedilikle yapılmasını isteyen vatandaşlar, işyerlerinin ön cephesine, “Sayın yetkililer! İstanbul Boğazı’na her yıl bir alttan – bir üstten milyarlarca liraya malolan yeraltı ve yerüstü köprüler yapılıyor, güzel; Güzel Oltumuz’un 3 km çevre yolu, 30 yıldır bitirilemiyor” yazılı pankart asarak tepkilerini dışa vurdular.

Yerel seçimlerin arefesi sayılacak bir zamana denk getirilerek asılan pankart, vatandaş tarafından ilgiyle karşılanırken, sosyal medyadan görüşlerini dile getiren kimi Oltulular, “Belediye Başkanı 3 dönemden beri işbaşında. Şimdi gidiyor. Bu tepki başkan giderken mi yapılmalıydı! Çok geç kalınmış bir tepki” dediler. Haber: Dursun Murat Aydın

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ