$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

BIYIKLI HOCA, ŞİMDİ DE KAYBOLANLAR’I ARIYOR!

BIYIKLI HOCA, ŞİMDİ DE KAYBOLANLAR’I ARIYOR!
  • 17.04.2019

YAKLAŞIK 5 yıl önce kaleme aldığı “Kasırga Ordusu” kitabıyla, kulvarında kasırga estiren Alper Bıyıklı, şimdi de Kaybolanlar’ı aramaya çıktı.

Aslen Erzurumlu olan ve halen Sakarya’nın Hendek ilçesi’nde bir özel okulda yöneticilik yapan 40 yaşındaki alper Bıyıklı, ikinci kitabı Kaybolanlar ile okuyucusunun karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Filmlere konu olacak bir roman daha kaleme almış olmanın mutluluğunu duyan Alper Bıyıklı’nın yeni eseri Kaybolanlar, 25 Nisan’dan itibaren raflarda yerini alacak. “Düzenlenen kitap fuarlarında Kasırga Ordusu ile ilgi gören Bıyıklı, otoriteler tarafından da hayli olumlu yorumlar almıştı. Bilimkurgu tarzına da yeni bir soluk getirmesi beklenen yeni roman, gizemli ve macera dolu bir yolculuğu anlatacak.

ALPER BIYIKLI KİMDİR

1979 yılında Erzurum’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Görsel Sanatlar Öğretmenliğinden mezun olarak tamamladı. Yazmaya lise yıllarında merak salan ve bu tutkusuna üniversite yıllarında da devam eden Bıyıklı, bugüne kadar Erzurum’da ki yerel gazete ve dergilerde köşe yazarlığı yaptı. 2014 yılında ilk romanı olan Kasırga Ordusu’nu okuyucularının beğenisine sundu. Sakarya’nın Hendek ilçesinde özel bir okulda idarecilik yapan Bıyıklı evli ve iki çocuk babası. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ