$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

BU İDDİA ÇOK SU KALDIRIR

BU İDDİA ÇOK SU KALDIRIR
  • 09.01.2019

BUGÜNLERDE yolu Aras Elektrik Dağıtım A.Ş.’ye düşenler, ellerindeki belgeye cevap verecek bir muhatap bulamamanın öfkesini duyuyor, şehri yönetenleri kendilerine yardımcı olmaya ve sahip çıkmaya çağırıyorlar.

Erzurum’un sevilen işadamlarından olan Şükrü Barın, sosyal medyaya taşıdığı bir sorun ile gündem oluşturdu. Paylaşımında, “Olmayan elektrik borcuna karşılık kesme belgesi düzenleniyor” feveranı kopartan Şükrü Barın, inanılmaz bir iddiada bulunuyor. Sorunu gidermek için yolunu tuttuğu Aras EDAŞ’ta kendisi gibi mağdur onlarca insanla karşılaştığını belirten Barın, sosyal medyadaki paylaşımında şu iddiaları dile getirdi:

“- Olmayan elektrik borcuna karşılık kesme belgesi düzenleyip daha sonra kaçak elektrik kullanıyormuş gibi, bir sonraki faturaya fahiş oranda kaçak elektrik kullanım bedeli gönderenlerin Allah belasını versin. Ne acıdır ki, bugün gittiğim Aras Elektrik’te benim gibi onlarca mağdur vardı ve hiç kimse sorumluluğu üzerine almıyordu. ‘Ödemeyi yapın sonra şikayet edin’ diyorlardı. Yazıklar olsun. Sebep olan inşallah aynı durumdan daha beter olur.” erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ