$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,21 / Satış: 9,25

BU ŞEHRİ KİM KİRLETİYOR?

BU ŞEHRİ KİM KİRLETİYOR?
  • 26.10.2020

      BİR ŞEHİR EL BİRLİĞİ İLE İŞTE BÖYLE KİRLETİLİR…
      KİMİ ATM’DEN PARA ÇEKER, MAKBUZUNU YERE ATAR, KİMİ DÜKKANINI SÜPÜRÜR, ÇÖPÜ KALDIRIMIN KENARINA YIĞAR, KİMİ SİGARA PAKETİNİ ULUORTA SAVURUR… ZATEN BALKONLARDAN SİLKELENEN İÇİ EKMEK KIRINTILARI İLE DOLU SOFRABEZLERİNİ HATIRLATMAYA GEREK YOK!
      ŞİMDİLERDE NURTOPU GİBİ YENİ BİR ÇÖP ÜRÜNÜMÜZ DAHA OLDU, ŞÜKÜR CADDELER, SOKAKLAR “BEN MİKROPLUYUM, BENDE VİRÜS VAR” DİYE BAS BAS BAĞIRAN, HER BİRİ SAATLİ BOMBA KADAR TEHLİKELİ MASKEDEN GEÇİLMEZ HALE GELDİ.
      SİGARA İZMARİTİNDEN CİPS PAKETLERİNE, MARKET POŞETLERİNDEN YAĞLI AMBALAJ KAĞITLARINA, KAĞIT MENDİLİNDEN PET ŞİŞESİNE, ÇEKİRDEK KABUĞUNA VARINCAYA KADAR HER TÜRLÜ ÇERİN ÇÖPÜN RASTLANDIĞI BU ŞEHRİ, CADDESİNİ, SOKAĞINI, HATTA PARKINI, BAHÇESİNİ EL ELE VEREREK, ARALIKSIZ 7/24 ESASINA GÖRE KİRLETİYORUZ.
      OYSA BİZ, “TEMİZLİK İMANSANDIR” SÖZÜNÜ KENDİNE DÜSTUR EDİNMİŞ, İLKE EDİNMİŞ, BENİMSEMİŞ BİR MİLLETİZ. ANCAK ŞEHRİN SOKAKLARI, KİRLİLİĞİN FOTOĞRAFLARI HER ŞEYİNİ DELİLİ; O İÇ KARARTAN GÖRÜNTÜLER BİR YERLERDE VAHİM YANLIŞLAR YAPTIĞIMIZI VE HATTA ALLAH RESULÜ’NÜ İNCİTTİĞİMİZİ GÖSTERİYOR BİZE. erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ