$ DOLAR → Alış: 3,76 / Satış: 3,77
€ EURO → Alış: 4,60 / Satış: 4,62

CARREFOUR KAPANIYOR

CARREFOUR KAPANIYOR
  • 17.12.2017

YENİ açıldığı günlerde Erzurumlular’ın hücumuna uğrayan, kimilerinin alışveriş için, uzun süre kalabalıkların azalmasını beklediği Forum AVM’deki Carrefour Mağazası, bugünlerde de “kapanacak” olmasının aşırı yoğunluğunu yaşıyor.

Aralık ayı sonunda kapanacağı söylenen, bu nedenle de ürenlerinde indirim yapan Carrefour’a yönelen vatandaşlar, kasa önlerinde uzun kuryurklar oluşturuyorlar.

Mağaza yönetimi ile Carrefour yöneticilerinin kira konusunda anlaşamadığı, bu nedenle de yolların ayrıldığı öne sürüldü.

Konuyla ilgili olarak kamuoyuna herhangi bir açıklama yapılmazken, Erzurum’un en büyük ve önemli mağazalarından birisi olan Carrefour’un yerinde hangi mağaza ya da mağazaların faaliyet gösterip-göstermeyeceği merak konusu oldu.

Carrefour’un faaliyetini sonlandırmasının, kendi işyerlerini de olumsuz yönde etkilemesinden endişe duyan diğer işletmeciler, Forum AVM yönetiminin nasıl bir önlem alacağını bilmediklerini belirtti, “Mevcut bina da Galeria örneğinde olduğu gibi, çıkmaza girer, terkedilirse yazık olur. Bulunduğu bölgeye ciddi bir canlılık kazandıran alışveriş merkezinde varsa yaşanan sorunlara çözüm bulunması en büyük dileğimiz” diye konuştular. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Ahmet Cevat Tunçel dedi ki:

    Duydugum kadariyla aylik kira bedeli 315000 TL imiş . Dolaylı olarak ağır kira bedellerini karşılayan biz tüketicileriz.

YORUM YAZ