$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

ÇIĞ ALTINDA CAN PAZARI

ÇIĞ ALTINDA CAN PAZARI
  • 31.01.2020

İSPİR‘in Çamlıkaya Köyü Yavuzlar Mezrası’nda arızalanan su deposunu tamir için yola çıkan belediye çalışanının da bulunduğu grubun üstüne çığ düştü, kopan çığın altında bir köylü vatandaşın kaldığı, o vatandaşı bulmak için de arama çalışmalarının başlatıldığı belirtildi.

Arızalanan su deposunu tamir için yıla çıkan belediye çalışanlarına, köylüler de destek vermek istedi. Çalışmaların sürdüğü sırada kopan çığ ekibin üstüne düştü.

Köylülerden 36 yaşındaki Nevzat Bozdoğan’ın çığ altında kaldığını öğrendiklerini ve hemen harekete geçtiklerini belirten İspir Belediye Başkanı Ahmet Coşkun, ağır kış koşullarına ve geceye rağmen arama/kurtarma çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Haberin duyulmasından sonra, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Sertkaya başkanlığında bir ekibin, jandarma ile birlikte olay yerine hareket ettiğini ve arama/kurtarma çalışmalarını başlattığını belirten Başkan Coşkun, “Karanlık ve tipi arama çalışmalarını güçleştiriyor. ekibimizle sürekli iletişim halindeyiz. Her türlü zorluğa rağmen, ekipler vatandaşımıza ulaşmaya çalışıyor. Umarım arkadaşımızı kar altından kazasız, belasız çıkartırız” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ