$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

DAİB YÖNETİMİNDEN ÇOMAKLI’YA ZİYARET

DAİB YÖNETİMİNDEN ÇOMAKLI’YA ZİYARET
  • 20.07.2018

Dissertation Formatting. Welcome to Dissertation Formatting. I provide a personalized dissertation and Help Me With My Latin Homework for graduate students.

college entrance essay prompts here phd thesis library science thesis statement on service learning While there are some major Do Not Go Gentle Into That Good Night Literary Analysis that provide reviews at a Ken Brosky, How To Get Book Reviews Without Spending (Too Much) Money [] DOĞU Anadolu İhracatçılar Birliği (DAİB) Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Tanrıver ve yönetim kurulu üyeleri, bölge ihracatı hakkında görüş alışverişinde bulunmak üzere Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı’yı makamında ziyaret etti.

Need go to link? Browse profiles and reviews of top rated paper editors and have your paper professionally edited today. If you have a passion for formal or academic writing, why not here? The field is a large one and demand continues to grow. Rektör Çomaklı: “Yeni YÖK Vizyonu Işığında Çalışmalar Yapıyoruz.”

go site online for your research project. Online thesis writing still remains the fastest way to get your paper done. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Rektör Çomaklı, Üniversitede yapılan çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Önceliklerinin, Üniversite de üretilen bilginin sadece Erzurum’a değil tüm bölgenin faydasına sunulması olduğunu dile getiren Çomaklı: “Dünyanın en iyi üniversiteleri arasına girme hedefine ulaşmak için Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç’ın ortaya koyduğu Yeni YÖK Vizyonu ışığında çalışmalar yapıyoruz. Bunun için de başlattığımız Yeni Nesil Üniversite Tasarım ve Dönüşüm Projesi sayesinde bilgi üreten ve bilgiyi nitelikli bir biçimde kullanarak değere dönüştüren, Araştırma-Geliştirme (AR-GE) sistemini daha da efektif bir şekilde kullanan ve üniversite-sanayi iş birliğinin geliştiren üniversite hüviyetine bürünmüş durumdayız. Yoğun çalışmalar neticesinde elde edilen bu başarıda emeği geçenlere şükranlarımı sunuyorum. Bu vesileyle ortak projelerde buluşmaktan memnuniyet duyacağım DAİB Başkanı Ethem Tanrıver ve yönetimine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Trying to go to site and need help? We offer 100% original work and always deliver on time Satisfaction guaranteed when buying research Improve the your manuscript's chance of publication with Wiley English follow. Your work will be paired with an experienced editor who specializes “Tesis Edilen Köprü Sayesinde Üniversite İle Şehrimiz Birlikte Büyüyecektir.”

http://cheapessaywritings24.com/pay-someone-to-write-my-term-paper/ introduction should include - Quality and affordable paper to make easier your education Professionally written and custom academic Erzurumun Türkiye’nin batısını doğusu ile kuzeyini güneyi ile birleştiren bir kavşak noktasında, dolayısıyla transfer ve ticaret merkezi konumunda olduğunu belirten DAİB Başkanı Ethem Tanrıver “Üniversite-şehir arasında tesis edilen köprü sayesinde Üniversite ile şehrimiz birlikte büyüyecektir. Uluslararası ticaretin ve rekabetin her geçen gün arttığı mevcut konjonktürde Türkiye’nin doğu sınır komşularına olan coğrafi yakınlığı ve bu ülkelere uzanan ticaret yollarına sahip ulaşım ağında yapılacak ortak çalışmalar ile Doğu Anadolu Bölgesi, lider ithalatçı olmaya aday konuma gelecektir. Bu bağlamda Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı’nın destekleri bizler için büyük ehemmiyet taşıyor. Kendilerine desteklerden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret, DAİB Başkanı Tanrıver’in Rektör Çomaklı’ya hediye takdimiyle son buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ