$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

DEVLETE BORCU OLANLARIN DİKKATİNE!

DEVLETE BORCU OLANLARIN DİKKATİNE!
  • 20.07.2018

What term paper writing service do you trust? Trust WritingsGuru.com when you need to follow link online. Order your paper today!

Get top notch assistance from the best research Best Uk Essay Writers around Edubirdie.com! We are here to help you with research proposal papers! VERGİ ve prim borçlarını yeniden yapılandırmak isteyenler için süre azalıyor. Sosyal Güvenlik Kurumu’na (SGK) prim borcu bulunanların, borçlarını yapılandırabilmeleri için tanınan süre 31 Temmuz’da sona erecek. SGK’ya borcu olanların yapılandırma başvurusu için 11 gün süresi kaldı.

what should i do my college essay on http://www.econag.it/?dissertation-on-mkultra how to write research questions for a dissertation homework help tudors Vatandaşların borçlarını yapılandırmaları için 31 Temmuz’da mesai gününe kadar sosyal güvenlik il müdürlüğüne ya da sosyal güvenlik merkezine şahsen veya postayla başvurmaları gerekiyor. İnternet üzerinden e-sigorta yoluyla başvurular ise 31 Temmuz saat 23.59’a kadar yapılabilecek.

Technical writing is performed by a http://www.faisem.es/?english-essay-writing-help (or technical author) and is the process of writing and sharing information in a professional setting.: 4 A technical writer's primary task is to convey information to another person or party in the most clear and effective manner possible. Son dakika yoğunluğundan etkilenmemek için, borcunu yapılandırma başvurusunda bulunacakların acele etmesi gerekiyor.

Habertürk’ün haberine göre vergi ve prim borçlarının yeniden yapılandırılmasına ilişkin kanun mayıs ayında yürürlüğe girdi. Borçluların, SGK’ya olan borçlarını yapılandırmak için 31 Temmuz 2018 tarihi mesai bitimine kadar sosyal güvenlik il müdürlüğüne ya da sosyal güvenlik merkezine şahsen veya postayla başvurmaları gerekiyor. İnternet üzerinden e-sigorta yoluyla başvurular ise 31 Temmuz saat 23.59’a kadar yapılabilecek.

dissolution of yugoslavia essay sam long university oslo edu 1453 u3 filmbay 2ed edu074 ht go to link high school essay helper female nobel laureates POSTAYLA BAŞVURU YAPACAK OLANLAR DİKKAT

Başvuruların posta yoluyla yapılması halinde taahhütlü, iadeli taahhütlü, APS veya PTT Kargo yoluyla yapılan gönderilerde, başvuru formunun 31 Temmuz’da postaya verilmesi yeterli olacak. Adi posta yolunun tercih edilmesi halinde başvuru formunun SGK’ya 31 Temmuz’dan sonra ulaşması riski bulunuyor. Bu durumda olanların başvurusu kabul edilmeyecek.

Content Writing - We provide click heres at affordable prices in all over India. Please give us a missed call at +91-8010086090 for details. HANGİ BORÇLAR İÇİN YAPILANDIRMA BAŞVURUSU YAPILACAK?

– 2018 Mart ayı ve önceki aylara ilişkin sigorta ve işsizlik sigortası primleri.

– İsteğe bağlı sigorta ve topluluk sigortası primleri.

– 31 Mart 2018 tarihine kadar bitirilmiş olan özel nitelikteki inşaatlar ile ihale konusu işlere ilişkin eksik işçilik tutarı üzerinden hesaplanan sigorta primi ile bunlara bağlı gecikme cezası ve gecikme zammı alacakları.

– 31 Mart 2018 tarihine kadar kesilen idari para cezaları.

– SGK’nın tahsil yetkisindeki damga vergisi, özel işlem vergisi ve eğitime katkı payları.

A safe way to How To Write A Good Thesis and essays. Complete confidentiality. We at PayForEssay stand behind a 100% confidentiality guarantee. Whatever you ÜÇ YILA KADAR VADE YAPILACAK

Borcunu yapılandıracak olanlar 12 ay, 18 ay, 24 ay veya 36 ay vade seçeneklerinden birini tercih etmek zorunda olacak. Tercih ettikleri taksit süresinden daha uzun sürede ödeme yapamayacaklar.

Taksitler iki ayda bir ödenecek. 12 ay vadeyi seçenler 6, 18 ayı seçenler 9, 24 ayı seçenler 12, 36 ay vadeyi seçenler 18 taksitte ödeme yapacak. Kaynak: yenişafak

I am a leading US writing consultant. enter by a professional ghostwriter, author Jerry Payne, is expert in personal memoir writing service. BİN LİRA BORÇ, VADELİ ÖDEMEDE KAÇ LİRA OLACAK?

6 taksit: 1.045 TL (Taksit tutarı: 174.16 TL)

9 taksit: 1.083 TL (Taksit tutarı: 120.33 TL)

12 taksit: 1.105 TL (Taksit tutarı: 92.08 TL)

18 taksit: 1.150 TL (Taksit tutarı: 63.88 TL)

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ