$ DOLAR → Alış: 6,93 / Satış: 6,96
€ EURO → Alış: 8,14 / Satış: 8,18

DIŞİŞLERİ BAKANI, ERZURUM STANDI’NDAYDI

DIŞİŞLERİ BAKANI, ERZURUM STANDI’NDAYDI
  • 30.10.2016

20-tespih

ANTALYA’da bu yıl 7’ncisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı’nın (YÖREX) son gününde, Erzurum Standı, Dışişleri Bakanı ve Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu’nu ağırladı. Stand yetkililerinden bilgi alan Bakan Çavuşoğlu’na Oltu taşı tespih hediye edildi. Çavuşoğlu’na tespih, “Yanıbaşımızdaki Irak ve Suriye’de yaşanılan olaylar başta olmak üzere dünya genelinde yaşanılan olayların stresini attırır” esprileri yapılyarak verildi. Bakan da, stand görevlileri aracılığıyla Erzurum’a selam gönderdi.

Antalya Ticaret Borası Başkanı Ali Çandır ve beraberindekilerle fuar alanını dolaşan Bakan Çavuşoğlu, Erzurum standını da uğradı. Standta Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ve Erzurum Büyükşehir Belediyesi yetkilileri tarafından karşılanan Bakan Çavuşoğlu, sergilenen ürünler hakkında bilgi aldı. Bakan Çavuşoğlu’na, ETSO tarafından gümüş işlemeli Oltutaşı tespih, Erzurum Büyükşehir Belediyesi de, bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Erzen Deri tarafından üretimi yapılan deri bir çanta hediye edildi.

Stant görevlileri ile hatıra fotoğrafı çektiren Bakan Çavuşoğlu, “Bizden Erzurum’a selam götürün” dedi.

Fuar, 26 Ekim günü törenle açılmış, Erzurum standında Oltu taşı, deri, bakır ve ehram ile coğrafi ürünlerin tanıtımı yapılmıştı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ