$ DOLAR → Alış: 7,75 / Satış: 7,78
€ EURO → Alış: 9,02 / Satış: 9,06

DUVAR GAZETESİ’NDEN GÜNDEM OLUŞTURAN BAŞLIKLAR

DUVAR GAZETESİ’NDEN GÜNDEM OLUŞTURAN BAŞLIKLAR
  • 29.05.2019

ERZURUM‘un her türlü sorun, sıkıntı ve beklentilerine farklı bir bakış açısıyla yaklaşan Erzurum Duvar Gazetesi, bu hafta da yine biri birinden ilginç konu başlıklarıyla manşet atmayı sürdürdü.

Öztürk Akkök – Cem Atmaca ikilisinin birlikte hazırlayıp, sundukları Erzurum Duvar Gazetesi, geçtiğimiz hafta basın mensuplarına verdiği iftar yemeğinde, “Şehrin mutlaka bir prestij caddesi olmalı” diyerek farklılık oluşturmayı sürdüren Vali Okay Memiş’in yaptığı bu değerlendirmeden hareketle, “Erzurum’un prestij caddesi neresi olmalı?” sorusuna cevap aradı.

Herkesin gözü önünde olan, ama kimsenin değerlendirmeyi aklından geçirmediği, paha biçilmez değerde bir önemli bölgeyi büyüteç altına alan Duvar Gazetesi, yayınlarını durduran Kardelen Televizyonu ile ilgili olarak da çok konuşlacak konulara dikkat çekti.

Yine dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler’in hafızalarda iz bırakan, kahreden enkaz yığını önünde çektirdiği o fotoğrafını yayınlayan Duvar Gazetesi, takipçilerine ve Erzurum Halkı’na şu soruyu da sordu:

“Erzurum’un kadim ticaret merkezlerinden birisi olan, ancak bugünlerde mazisini arayan Taşmağazalar’ı yeniden trafiğe açılsın mı?” erzhaber

Çok Daha Fazlası İçin…

TIKLA ve İZLE

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ