$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

EFECAN İSTİSMARINA BAKANLIK SEYİRCİ KALAMADI

EFECAN İSTİSMARINA BAKANLIK SEYİRCİ KALAMADI
  • 07.09.2017

The Advantages of see url . Moreover, the article thesis should be an agenda of assault to whatever the body paragraphs are likely to

MyAssignmentExpert.com is a leading Australian assignment help service for students. Our Buy Student Research Papers can help you with almost any subject or topic. Depaul Admissions Essay - Proposals and essays at most attractive prices. Order the needed report here and forget about your worries find basic tips as to how SHOW TV’de yayınlanan “ We Can http://purusharthschool.org/custom-college-papersale/. Lets not beat around the bush here. You probably landed on this website by searching for something like write my essay Çocuktan Al Haberi-Ünlüler” isimli programda, beş buçuk yaşındaki online contemporary essays Dental Personal Statement Writing Services Online masters of art education thesis architectural thesis ‘Çitos Efe’ lakaplı Efecan Koçyiğit’in ekran yüzü yapılarak, KENDİSİNE sürekli yemekten bahsettirilmesi, istismar tartışmalarını da beraberinde getirdi ve bakanlık istismarları önlemek amacıyla harekete geçti.

WHAT DISSERTATION HELP OR SUPPORT YOU CAN GET. If you go to Google, type http://dshmud.com/?is-homework-helpful-facts and hit Enter, you will see countless pages of search results. They will be filled with hundreds of companies offering writing services. Hürriyet’ten Melten Özgenç’in özel haberine göre; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, sosyal medyada kısa sürede binlerce takipçi sayısına ulaşan 5.5 yaşındaki Erzurumlu Efecan Koçyiğit gibi ekran yüzü olan tüm çocuklar için harekete geçti. Bu amaçla bakanlık bünyesinde bir de kurul oluşturuldu. Ekrana çıkan çocukların aileleri ile temasa geçilecek, çocuklara psikolojik danışmanlık hizmeti verilecek, ekonomik anlamda sömürülmelerine izin verilmeyecek.

who gonna do my assignment Buy Biology Research Paper Number i need help writing my research papter atchity a writers time rev amp exp paper BAKANLIK SEYİRCİ KALMADI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, yurtiçi ve yurtdışından binlerce takipçisi olan “Çitos Efe” için başlatılan kampanyaya seyirci kalmadı. Efecan’ın özellikle fazla kilolu olması ve her görüntüsünde çikolata, dondurma yemesi, sürekli yemekten bahsetmesiyle birlikte başlatılan kampanyada aile hedef haline geldi. Küçük çocuğun ekrana çıkarılmasının ve sürekli yemek yedirilmesinin çocuk istismarı olduğu savunuldu. Bunun üzerine harekete geçen bakanlık, bir kurul oluşturdu. Bu kurulda, reklam filmlerinde, dizilerde, eğlence programlarında çıkan çocukların durumu tek tek incelenecek. Çocukların aileleri ile görüşülecek. Bu çocuklara psikolojik danışmanlık hizmeti verilecek, ekonomik anlamda sömürülmeleri önlenecek.

follow link - Use this company to get your sophisticated thesis delivered on time Top affordable and trustworthy academic writing help. Spend PSİKOLOJİK DESTEK VERİLECEK

Bu kapsamda ilk olarak Erzurumlu Efecan Koçyiğit’in ailesi ile görüşen bakanlık yetkilileri, aileyi özellikle obezite konusunda uyardı. Efecan’ın doktor kontrolünden geçirilmesi gerektiğini belirten yetkililer, ekrana çıkan miniklerin psikolojik olarak da desteklenmesi gerektiğini söyledi. Yetkililer aileden, okullar açıldıktan sonra Erzurum İl Müdürlüğü’ne gelerek görüşmelere başlamalarını da istedi.

Write my Write Argument Essay On Zoos Are Beneficial To Animals discount code. We are professional writing services that guarantees high quality, 100% no-plagiarism, 24/7 support. EFECAN ÇOK TATLI VE ZEKİ BİR ÇOCUK

Çocuk ve Ergen Psikiyatri Uzmanı Doktor Yelda Tan, Efecan’ın çok tatlı ve çok zeki bir çocuk olduğunu belirterek, şu uyarılarda bulundu: “Efecan medyanın üzerine atlayabileceği bir çocuk ama çok dikkatli olmak gerek. Bu çocuk bir ya da iki programda yer alabilir ama sürekli hale gelirse çocukta narsizm gibi kişilik bozukluğu oluşabilir. İlgiye bağımlı hale gelebilir. Efecan’dan yola çıkarak tüm çocuklar için konuşuyorum. Aile Bakanlığı’nın bu konuda devreye girmesi ve destek verecek olması çok yerinde olmuş. Çocuk neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilemez. Onu yönlendirecek olan ailedir. Ailenin bilgilendirilecek olması da çok doğru.”

‘Bakanlık sokaktaki çocuklarla ilgilensin’

EFECAN’ın babası Şahin Koçyiğit ise Hürriyet’e, oğullarının sağlık durumunun gayet iyi olduğunu ve İstanbul’da tatilde oldukları dönemde özel bir hastanede, Erzurum’da ise Eğitim Araştırma Hastanesi’nde çocuklarının kilosunu normal seviyeye indirebilmek için çalıştıklarını kaydetti.

Şahin şunları söyledi: “Aile Bakanlığı’nın bizimle ilgili bu girişimini gereksiz buluyoruz. Çünkü biz çocuğuyla çok ilgilenen bir aileyiz. Hem pisikolojisini hem fiziksel sağlığını kontrol altında tutmaya çalışıyoruz. Bu nedenle bakanlık asıl sokakta zorla dilendirilen çocuklarla ilgilense daha mutlu oluruz, hatta destekleriz. Ama tabii ki bilmediğimiz bir nokta varsa da görüşürüz. Erzurum’a döndükten sonra bakanlıktan uzmanlarla görüşeceğiz. Eksik kaldığımız yerler varsa tamamlarız.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ