$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,88
€ EURO → Alış: 7,73 / Satış: 7,76

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR’İN FAİZ BORCU ARŞI AŞTI (Tıkla – İzle)

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR’İN FAİZ BORCU ARŞI AŞTI (Tıkla – İzle)
  • 06.11.2019

ERZURUM BÜYÜKŞEHİR'İN FAİZ BORCU BİLE DUDAK UÇUKLATIYOR

– DUDAK UÇUKLATAN FAİZ ÖDEMESİ- GEÇTİĞİMİZ HAFTA DUVAR GAZETESİ'NDE BELEDİYELER İLE İLGİLİ BİR DEĞERLENDİRME YAPMIŞ, BU ARADA ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN AYDA ÖDEDİĞİ FAİZ BORCUNUN 5 MİLYON LİRAYI BULDUĞUNU SÖYLEMİŞTİK.- YAYINIMIZDAN SONRA BİR GAZETECİ ARKADAŞIMIZDAN GELEN BİLGİ, HEPİMİZİ ŞOK ETTİ. ÇÜNKÜ ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NİN AYDA 5 DEĞİL, 14 TRİLYON LİRA FAİZ BORCU ÖDEDİĞİ BELİRTİLİYDRDU.- RAKAMLARIN YÜKSEKLİĞİ AKILLARA İSTER İSTEMEZ, "BU FAİZİN KARŞILIĞINDA BANKALARDAN NE KADAR KREDİ ALINDI, ALINAN KREDİLER ERZURUM'UN HANGİ KANAYAN YARALARI İÇİN HARCANDI?" SORULARINI GETİRDİ.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 6 Kasım 2019 Çarşamba

– DUDAK UÇUKLATAN FAİZ ÖDEMESİ
– GEÇTİĞİMİZ HAFTA DUVAR GAZETESİ’NDE BELEDİYELER İLE İLGİLİ BİR DEĞERLENDİRME YAPMIŞ, BU ARADA ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN AYDA ÖDEDİĞİ FAİZ BORCUNUN 5 MİLYON LİRAYI BULDUĞUNU SÖYLEMİŞTİK.
– YAYINIMIZDAN SONRA BİR GAZETECİ ARKADAŞIMIZDAN GELEN BİLGİ, HEPİMİZİ ŞOK ETTİ. ÇÜNKÜ ERZURUM BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN AYDA 5 DEĞİL, 14 TRİLYON LİRA FAİZ BORCU ÖDEDİĞİ BELİRTİLİYDRDU.
– RAKAMLARIN YÜKSEKLİĞİ AKILLARA İSTER İSTEMEZ, “BU FAİZİN KARŞILIĞINDA BANKALARDAN NE KADAR KREDİ ALINDI, ALINAN KREDİLER ERZURUM’UN HANGİ KANAYAN YARALARI İÇİN HARCANDI?” SORULARINI GETİRDİ.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ