$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

ERZURUM UZAYDAN KURTARICI MI BEKLİYOR? (Tıkla-İzle)

ERZURUM UZAYDAN KURTARICI MI BEKLİYOR? (Tıkla-İzle)
  • 05.12.2019

ERZURUM, UZAYDAN KURTARICI MI BEKLİYOR?

– ERZURUM'UN KENT KONSEYİ VAR MI, KENT KONSEYİNDEN HABERİ OLAN VAR MI?- ERZURUM'DA MESLEK ODALARINDAN DERNEKLERE, VAKIFLARDAN CEMİYETLERE ÇOK SAYIDA ÖRGÜT BULUNUYOR. SAYININ 700'Ü BULDUĞU BELİRTİLİYOR.- HEMEN HERKESİN AKLINDAN GEÇEN BİR SORU VAR: ODASI, DERNEĞİ, CEMİYETİ İLE BÜYÜK BİR CAMİA HALİNE GELEN BU KURULUŞLAR, ERZURUM'UN HANGİ YARASINA MERHEM OLDU, YA DA OLABİLDİLER?- CANI SIKILANIN DERNEK KURDUĞU, DOLAYISIYLA STK ENFLASYONUNUN TAVAN YAPTIĞI ERZURUM'DA, SORUNLAR, SIKINTILAR NEDEN GÜNDEME GELMİYOR, GELEMİYOR, GETİRİLEMİYOR?- DENİYOR Kİ: "YOKSA UZAYDAN KURTARICILAR, UZAYDAN STK BAŞKANLARI, DERNEK YÖNETİCİLERİ, SİYASETÇİLER, MUHALEFET PARTİLERİ Mİ BEKLENİYOR?"

Erzurumdan Haberler paylaştı: 5 Aralık 2019 Perşembe

– ERZURUM’UN KENT KONSEYİ VAR MI, KENT KONSEYİNDEN HABERİ OLAN VAR MI?
– ERZURUM’DA MESLEK ODALARINDAN DERNEKLERE, VAKIFLARDAN CEMİYETLERE ÇOK SAYIDA ÖRGÜT BULUNUYOR. SAYININ 700’Ü BULDUĞU BELİRTİLİYOR.
– HEMEN HERKESİN AKLINDAN GEÇEN BİR SORU VAR: ODASI, DERNEĞİ, CEMİYETİ İLE BÜYÜK BİR CAMİA HALİNE GELEN BU KURULUŞLAR, ERZURUM’UN HANGİ YARASINA MERHEM OLDU, YA DA OLABİLDİLER?
– CANI SIKILANIN DERNEK KURDUĞU, DOLAYISIYLA STK ENFLASYONUNUN TAVAN YAPTIĞI ERZURUM’DA, SORUNLAR, SIKINTILAR NEDEN GÜNDEME GELMİYOR, GELEMİYOR, GETİRİLEMİYOR?
– DENİYOR Kİ: “YOKSA UZAYDAN KURTARICILAR, UZAYDAN STK BAŞKANLARI, DERNEK YÖNETİCİLERİ, SİYASETÇİLER, MUHALEFET PARTİLERİ Mİ BEKLENİYOR?”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ