$ DOLAR → Alış: 6,73 / Satış: 6,75
€ EURO → Alış: 7,54 / Satış: 7,57

ERZURUM VALİLİĞİ’NE ÇAĞRI!

ERZURUM VALİLİĞİ’NE ÇAĞRI!
  • 28.03.2020

KORONAVİRÜS tehlikesine karşı alınan önlemler nedeniyle işyerleri kapandı, hayat durma noktasına geldi, dolayısıyla çok sayıda “mağdur” aile oluştu.

İşsiz kaldığı için, evine ekmek götüremeyen insanlara yardım etmek, destek olmak hepimizin görevi olmalı.

Bu konuda Erzurum Valiliği’nden bir “destek ve dayanışma kampanyası” başlatması isteniyor.

Geleneksel olarak her yıl Ramazan ayı geldiğinde insanlar zekatlarını ve fitrelerini verir.

Şimdi toplum olarak sıkıntıda ve dardayız.

Diyoruz ki, Ramazan Ayı’nı beklemeden isteyen zekatını, isteyen fitresini versin, isteyen de Allah rızası için gönlünden ne kopuyorsa, oluşturulacak “yardım havuzu”nun içine atsın.

Yardım yapmayı düşünen, ama kime yardım yapacağını bilemeyen insanların giderek artış gösterdiği şu günlerde, “en güvenilir devlet makamı” olarak görülen Erzurum Valiliği’nin atacağı adımlar, arayış içinde olan insanlara kolaylık sağlayacaktır.

Yardımsever insanların arayış içinde olduğu bir dönemde, Erzurum Valiliği’nin bir kampanya başlatması, belki ülke insanına da örnek teşkil edecektir. erzhaber
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. TÜNAY izgiey dedi ki:

    sn valimiz bu vatan için herkes gücü yettiğince zekat sadakasini sizin şahsınızda güvenli ellere size teslim etsin…..Haydi ERZURUM vakit komşun açken tok yatan bizden değildir hadisi şerifini hayata geçirme vakti..böylece hem zekat sadaka verip hemde bir hadisi uygulayalım..bunda bile kazanç yalnız bize…

YORUM YAZ