$ DOLAR → Alış: 4,65 / Satış: 4,66
€ EURO → Alış: 5,46 / Satış: 5,48

ERZURUM, YAKIN GELECEKTE AVRUPA’NIN UZAY ÜSSÜ OLACAK

ERZURUM, YAKIN GELECEKTE AVRUPA’NIN UZAY ÜSSÜ OLACAK
  • 10.01.2018

http://jahanpardis.com/?apa-style-outline-for-research-paper, - personal essay ideas. We also believe that clients and writers should communicate with each other. Use our messaging

We offer professional http://www.eetp.eu/?how-to-write-a-good-application-7-dvd with affordability! Our expert essay writers help you to complete your research work efficiently with A Grade! enter when youre in a slump! Our qualified writers will help you write your thesis at an affordable price Your highest expectations can be ERZURUM Basını’nı, yeni baştan dizayn ettikleri Turizm Fakültesi’ne ait Uygulama Oteli’nde; 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nün akşamında konuk eden Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer Çomaklı, önemli bilgiler aktardı,  üniversite olarak sessiz devrim yaptıklarını kaydetti.

graduate school of education admission essay Where Can I click history homework help online free essays college Özenle hazırlanan slayt eşliğinde kapsamlı bir sunum yapan Rektör Çomaklı, “Atatürk Üniversitesi‘nde korku duvarlarını yıkıyor, dönüşüyor, gelişiyoruz. Bu gelişme ve değişimden tüm arkadaşlarımızın cesaret aldığını ve bizlere destek olmak için çabaladıklarını görüyor olmam, beni fazlasıyla sevindiriyor ve mutlu ediyor” diye konuştu.

http://www.belitec.ca/help-on-my-research-paper/ cause it's the only way to get high grade without wasting too much nerves and forces writing this lengthy piece without errors. Call us Uygulama Oteli’nin son derece “gösterişli” hale dönüştürülen salonlarından birisinde, basın mensuplarına akşam yemeği veren Rektör Çomaklı, göreve geldiği günden bugüne yaptıkları hizmet ve yenilikleri anlattı. Yemekte rektör yardımcıları ve fakülte dekanları da hazır bulundu.

If youre looking for a research paper, EssayUSA is just the service for you. Click here to buy http://neubasis.bsa.at/?term-paper-lpu, low prices + high quality guaranteed! SİNERJİ OLUŞTURUYORUZ

Atatürk Üniversitesi olarak yaptıkları farklı çalışmalarla sinerji oluşturduklarını belirten Çomaklı, anabaşlıklar halinde şunları söyledi:

“- Atatürk Üniversitesi‘nde ciddi bir dönüşüm süreci yaşanıyor.

– Astrofizik Uygulama ve Araştırma Merkezi’ni (ATASAM) 15 Milyon Dolar harcamayla, yüksek teknoloji ve nano teknoloji çalışmalarının yapılabileceği düzeye getirdik.

Atatürk Üniversitesi olarak yatırımcıya her türlü teknolojik desteği vermeye hazırız.

– Doğu Anadolu Gözlem Evi’ne (DAG) Atatürk Üniversitesi olarak 200 milyon lira harcama yaptık, çok önemli mesafe katettik. Kış nedeniyle inşaat işlerine ara verdik. Ama yurtdışı araştırma ve çalışmalarımız sürüyor. DAG, sadece üniversitemizin ya da Erzurum’un değil, ülkemizin ‘vizyon’ projelerinden birisidir. proje tamamlandığında Erzurum, uzay gözlemleri konusunda Avrupa’nın merkezi haline gelecek.

– Öğretim üyesi arkadaşlarımızın yaptıkları çalışmalara verilen ‘prestij ödülleri’nin sayısı giderek artıyor. Üniversitemizde, yaptıkları çalışmalarla takdiri hakeden onlarca başarılı arkadaşımız var ve biz onlarla övünüyor, gurur duyuyoruz.

Atatürk Üniversitesi‘ni uluslararası alanda tanıtma gibi bir gayret içindeyiz. Rektör olarak geçtiğimiz yıl 6 ülkeye gittim. Üniversitemizde hali hazırda 87 farklı ülkeden öğrencimiz var ve biz, o öğrencilere kucak açmakla kalmadık, Erzurum‘daki STK’lardan da aynı yaklaşımı istedik ve bekledik. Bazı dernekler, beklentilerimize cevap verdi, kendilerine teşekkür ediyorum.

http://www.praphas.com/?words-to-use-in-a-persuasive-essay - experienced writers engaged in the service will do your assignment within the deadline put out a little time and money to YÜZLERCE İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI VARDI, İÇİ BOŞTU

– İşbaşına geldikten sonra, altına imza atılmış yüzlerce işbirliği anlaşmaları gördüm. İşin insanı üzen tarafı şuydu: O anlaşmaların tamamının içi boştu, bir işe yaramıyordu.

– Şayet ülkemizin, üniversitemizin ve Erzurum‘un geleceğini düşünüyorsak, bizim ‘somut getirisi olan’ anlaşmalar yapmamız gerekiyor. Bu konuda Dışişleri ile koordineli çalışıyoruz.

– Amaca ulaşabilmek için, yardımcılarımı birer ‘büyükelçi’ mantığıyla görevlendirdim, kendilerini farklı birer ülkeden sorumlu kıldım.

– Filistin’e yaptığımız yolculukta Kudüs Üniversitesi ile yakın diyaloğa girdik. İki üniversitenin yakınlaşması, YÖK’ü harekete geçirdi ve Kudüs Üniversitesi, Atatürk Üniversitesi‘ne zimmetlendi. Bu doğrultuda Filistinli 25 öğrenci ve bilim insanı Erzurum‘a, üniversitemize geldi, misafirimiz oldu.

– Üniversitemizin master planını tamamladık. Bundan böyle üniversitenin geleceği, nerede, nasıl yatırım yapılacağı rektörün iki dudağı arasında olmayacak. Şimdiye kadar ‘gecekondu mantığı’ ile büyüyen Atatürk Üniversitesi bundan böyle belli bir plan doğrultusunda gelişimini sürdürecek.”

http://dstudio.es/?resume-writing-for-high-school-students-in-canada Best reflective essay writer service united states Call Us at 888-667-6219 or Email Us at. Help with college application essay may HEP BİRLİKTE BÜYÜYECEĞİZ

Konuşmasının son bölümünde Atatürk Üniversitesi‘nin, özellikle hayvacılığa yönelik bakışını özetleyen Rektör Çomaklı, “Vatandaşımızın bizden beklentisi var. Bu beklentilere cevap verebilmek için, cumartesi-pazar demeden koşturuyoruz. Amacımız şehirle birlikte kalkınmak, şehirle birlikte büyümek. Bunu hep birlikte başarabilecek bir güce ve altyapıya sahip olduğumuza inanıyorum. Hem Atatürk Üniversitesi ve hem de Erzurum gelişmişlik sıralamasında ilk 10’un içinde olmalı. Kısacası hedef büyütmeli ve bu hedefe ulaşma adına çok çaba göstermeliyiz” dedi. follow url with an advanced degree. Pro help with any topic. All papers tailored to individual needs. Solid discount program erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ