$ DOLAR → Alış: 7,24 / Satış: 7,27
€ EURO → Alış: 8,52 / Satış: 8,56

ERZURUM’DA 4 MEVSİM ANTEP GÖRÜCÜYE ÇIKTI

ERZURUM’DA 4 MEVSİM ANTEP GÖRÜCÜYE ÇIKTI
  • 02.06.2019

RAMAZAN Bayramı’nı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde, Erzurum’un göze batan noktalarında yer alan bilboardlarda Gaziantep ile ilgili reklamları görenler, hem şaşkınlığa düşüyor, hem de Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ni takdir etmekten kendilerini alamıyorlar.

Toplamda 9 günlük tatili fırsat bilen vatandaşların farklı yerlere gidebileceği ihtimalinden yola çıkan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, “#Gaziantepigör” hashtagı ile başlattığı tanıtım çalışmasında tatilcilere adeta “gel gel” etti.

Farklı bilboard çalışmaları ile illerinin turizm değerlerini ve potansiyelini gözler önüne seren Gaziantep’in yaptığı çalışmayı takdirle karşılayan vatandaşlar, “Biz de kendimizi güya turizm kenti olarak görüyor, bir milyon turistten filan bahsediyoruz. Ama her şey sözde kalıyor. Daha bir Çifte Minareli Medrese’nin çevre düzenlemesini yapamayan, Erzurum Kalesi’nin çevresini mezbelelikten kurtaramayan, yetmiyormuş gibi bir milyon turistten bahseden yetkililerimiz, ihtimalen Gaziantep’in bilboardlarını da görüyorlardır. Acaba bu bilboardlar, bizim turizm dehası yetkililerimize neler hissettiriyor, ya da birşeyler hissettiriyor mu, doğrusu çok merak ediyoruz” diye konuşuyorlar. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ