$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

ERZURUM’DAN VERGİ ALINMASA MESELA! (Tıkla ve İzle)

ERZURUM’DAN VERGİ ALINMASA MESELA! (Tıkla ve İzle)
  • 16.01.2020

– ERZURUM, ZOR BİR ŞEHİR…
– KIŞI UZUN VE SERT GEÇEN MEMLEKETTE, KASKATI KESİLEN TOPRAK MEZAR KAZILMASINA BİLE KOLAY KOLAY İZİN VERMEZ.
– SICAK MEMLEKETLERDE PALTOYA İHTİYAÇ OLMAZ, AMA ERZURUM’DA O PALTO 6 AY İNSANIN SIRTINDAN ÇIKMAZ, ESKİR, YIPRANIR. SENEYE YENİSİNİ ALMAK GEREKİR.
– TÜRKİYE GENELİNDE 2018 YILINDA 621 MİLYAR, ERZURUM’DA İSE “BİR” MİLYAR LİRA VERGİ TOPLANMIŞ. ALINMASA NE OLUR?
– ERZURUM’DA İŞÇİYE, MEMURA ESKİDEN “MAHMRUMİYET ZAMMI” ADI ALTINDA BİR MAAŞ KADAR ÖDEME YAPILIRDI. ŞİMDİ NEDEN YAPILMAZ?
– MAKUS (KÖTÜ) TALİHİNİ YENMİŞ BİR ERZURUM, HEPİMİZİN ÖZLEMİ. İNSANLARIN YÜZÜ GÜLSÜN, RAHAT YAŞASIN, YARINLARINDAN ENDİŞE DUYMASINLAR İSTİYORUZ.

ERZURUM'DAN VERGİ ALINMASA NE OLUR?

– ERZURUM, ZOR BİR ŞEHİR…- KIŞI UZUN VE SERT GEÇEN MEMLEKETTE, KASKATI KESİLEN TOPRAK MEZAR KAZILMASINA BİLE KOLAY KOLAY İZİN VERMEZ.- SICAK MEMLEKETLERDE PALTOYA İHTİYAÇ OLMAZ, AMA ERZURUM'DA O PALTO 6 AY İNSANIN SIRTINDAN ÇIKMAZ, ESKİR, YIPRANIR. SENEYE YENİSİNİ ALMAK GEREKİR.- TÜRKİYE GENELİNDE 2018 YILINDA 621 MİLYAR, ERZURUM'DA İSE "BİR" MİLYAR LİRA VERGİ TOPLANMIŞ. ALINMASA NE OLUR?- ERZURUM'DA İŞÇİYE, MEMURA ESKİDEN "MAHMRUMİYET ZAMMI" ADI ALTINDA BİR MAAŞ KADAR ÖDEME YAPILIRDI. ŞİMDİ NEDEN YAPILMAZ?- MAKUS (KÖTÜ) TALİHİNİ YENMİŞ BİR ERZURUM, HEPİMİZİN ÖZLEMİ. İNSANLARIN YÜZÜ GÜLSÜN, RAHAT YAŞASIN, YARINLARINDAN ENDİŞE DUYMASINLAR İSTİYORUZ.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 15 Ocak 2020 Çarşamba

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ