$ DOLAR → Alış: 6,75 / Satış: 6,78
€ EURO → Alış: 7,29 / Satış: 7,32

ERZURUMSPOR’DA KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU

ERZURUMSPOR’DA KONGRE TARİHİ BELLİ OLDU
  • 29.05.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediye Erzurumspor Başkanı Ali Demirhan’ın istifasından sonra, vakit kaybetmek istemeyen Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’in isteği doğrultusunda kongre kararı alındı.

“Giydirdiğimiz elbise ona çok bol geldi” dediği Başkan Ali Demirhan’ı defterinden silen Başkan Mehmet Sekmen’den gelen talimat doğrultusunda hareket eden kulüp yöneticileri, olaganüstü genel kurulun 18 Haziran’da yapılması için karar aldı.

ALİ DEMİRHAN DÖNEMİ BİTTİ

Ali Demirhan döneminin bittiğini ve yeni bir dönemin başlamak üzere olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi’nden bir üst düzey yönetici, “Erzurum kendi adayını çıkartmalı” yorumu yaptı.

Büyükşehir Belediyesi’nin, BB Erzurumspor’un tüm ihtiyaçlarını karşıladığına dikkati çeken aynı yetkili, “Ortada borçsuz bir kulüp var. Başkanımız, sokaktan geçen her insanın en az Ali Demirhan kadar yöneticilik yapabilecek düzeyde olduğuna işaret etmişti. İyi bir başkan adayı ortaya çıkar ve iyi bir ekip oluşturursa, BB Erzurumspor, PTT Birinci Lig’de de iddialı olur ve şampiyonluğa oynar. Futbola ilgi duyan, sorumluluk almaya müsait kim varsa, 18 Nisan’dan önce ortaya çıksın ve ‘ben bu işte varım’ desin. İnanıyorum ki, başkanımız da, kamuoyu tarafından benimsenmiş, BB Erzurumspor Kulübü Başkanlığı’nı yürütebileceği her kesimden onay almış bir ismi mutlaka destekleyecektir” dedi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ