$ DOLAR → Alış: 5,74 / Satış: 5,77
€ EURO → Alış: 6,33 / Satış: 6,36

FIRFIRİK, EV ALMANIN EN GÜZEL YOLUNU BÖYLE GÖSTERDİ

FIRFIRİK, EV ALMANIN EN GÜZEL YOLUNU BÖYLE GÖSTERDİ
  • 24.07.2017

ERZURUM‘un tek mizah dergisi Fırfırik, bu ayki sayısında inanılmaz derecede yükselen konut fiyatlarını ironik bir yaklaşımla ele aldı, hazırladığı birinci sayfa çalışmasıyla sözü, “400 bine Erzurum’dan, Çırçır’dan değil de, gidin Amerika’nın ünlü tatil kenti Miami’den ev alın” demeye getirdi. Fırfırik, bu çalışmasıyla, Erzurum’da konut sektöründe yaşanan gariplikleri de gözler önüne sermiş oldu.

Erzurum’da aylık olarak yayınlanan, Vedat Refayeli’nin sahibi olduğu ve Selahattin Şener’in yayın yönetmenliğini yaptığı Fırfırik’in Temmuz sayısı çıktı. Yeni sayıda manşette Erzurum’da aşırı şekilde fiyatları yükselen konut satışları yeraldı. Miami’de ki konut fiyatları ile eşleştirilen bir eleştiri ile okuyucularının karşısına çıkan Fırfırik, inşaat sektöründe yaşanan ilginçliklerin “kara mizahı”nı yaptı.

Derginin birinci sayfasında ayrıca, TFF 1.ligine çıkan BB Erzurumspor ile Sağlık Bakanlığı’ndan alınıp Başbakan Yardımcılığına getirilen Recep Akdağ da konu edildi.

Farfaruk abi, Kolombo Orhan ile Baldodak Heyro köşelerinin de yeraldığı dergide yine iş ve siyaset dünyasından bir çok isme yer verildi.

Fırfırik, Erzurum’da basımı gerçekleşen Bölgede yayınlanan PUSULA Gazetesi’nin okuyucularına ücretsiz olarak dağıtıldı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ