$ DOLAR → Alış: 7,84 / Satış: 7,87
€ EURO → Alış: 9,50 / Satış: 9,54

GAKKOŞ-DADAŞ DÜŞMAN ÇATLATTI

GAKKOŞ-DADAŞ DÜŞMAN ÇATLATTI
  • 17.05.2017

BÜYÜKŞEHİR Belediye Erzurumspor’un, Diyarbakır deplasmanında Amedspor’u elemesi, Gakkoşlar Diyarı Elazığ’da da sevinçle karşılandı. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte sosyal medyadan kutlama mesajları yağdıran Gakkoşlar, daha sonra Erzurumspor kafilesini karşılamak amacıyla organize oldu.

Facebook sayfasından, BB Erzurumspor kafilesini karşılama çağrısı yapan Elazığspor yöneticileri, “Haydi Gakkoşlar, Dadaşları karşılamaya” diye mesajlar atarak, dostluğun ve gardaşlığın nasıl olması gerektiğini ele, aleme gösterdiler.

Erzurumspor kafilesinin nerede olduğunu an be an takip eden Gakkoşlar, sosyal medyadan, “Erzurumspor kafilesi şu anda Ergani’den, aziz şehrimize doğru seyir halinde. Yaklaşık bir saat sonra Erzurumspor kafilesi Elazığ sınırları içerisinde, kekliktepe mevkiinde olacaktır. saat 21.00’de tüm Gakkoşları, Kekliktepe’ye, Dadaşlarımızı karşılamaya davet ediyoruz” mesajlarıyla organize oldular.

Kararlaştırılan mevkide toplanan Elazığlılar, ellerinde meşalelerle Erzurumspor kafilesini karşıladı, kendilerini elde ettikleri zaferden dolayı kutladı, final maçı için de başarı dilediler.

Karşılama sonrası yine sosyal medyadan, “Erzurumspor’umuzu şehrin girişinde karşıladık ve Erzurum’a uğurladık” diyen Gakkoşlar, “Final maçında İstanbul’dayız” randevusu verdiler.

Gakkoşların dostca, gardaşça davranışlarını sosyal medya üzerinden takip eden Erzurumlular, gösterilen samimiyet ve jest karşısında ağlamaktan kendilerini alamadı, göz pınarlarından aşağı süzülen gözyaşı damlalarını, günün hediyesi olarak Elazığ’a gönderdi, “Teşekkürler Elazığ, teşekkürler Gakkoşlar. Yaşasın Elazığ-Erzurum dostluğu. Dadaşlar diyarından Gakkoş diyarına selam olsun” demeyi de ihmal etmediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ