$ DOLAR → Alış: 4,55 / Satış: 4,57
€ EURO → Alış: 5,34 / Satış: 5,36

GENLERİNDE SİYASETİN İZLERİ VAR

GENLERİNDE SİYASETİN İZLERİ VAR
  • 13.05.2018

Dspace Phd Thesis

follow url ERZURUM siyasetinde derin izleri olan, Anavatan Partisi’nin “ilk ve son” Belediye Başkanı olarak da tarihe geçen Necati Güllülü’nün oğlu Türker Güllülü’de genlerindeki siyasetin izlerini takip ederek İYİ Parti’den yola çıktı ve “Milletin, memleketin hizmetine, hizmetkârlığına talibim” diyerek, kolları sıvadı.

watch Ankara’da aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra Erzurum’a gelen ve teşkilatlarla tanışmak için ilçeleri dolaşan, bu arada da halkla selamlaşarak İYİ Parti’yi ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener’i anlatan Türker Güllülü, ülkeyi içinde bulunduğu sorunlardan kurtarma adına büyük mücadeleler içinde olduklarını söyledi.

source http://www.dekart.com/?business-plan-writer-nj İLÇELERE ÇIKARMA YAPTI

İYİ Parti İl Başkanlığı’nı, Aziziye, Yakutiye ve Palandöken İlçe Başkanlıkları’nı ziyaretinin ardından ilçelere çıkartma yapan Türker Güllülü, seçilmesi halinde Erzurum’a çok şeyler kazandıracağını söyledi. Siyasetin içinde büyüdüğünü, babası Necati Güllülü’den çok şeyler öğrendiğini belirten Türker Güllülü, “Memleket sahipsiz. Derdi olan, sorununa, sıkıntısına çare arayan, muhatap olarak kimseyi bulamıyor. Biz, kimsesizlerin kimsesi olmaya talibiz. Milletin hizmetine ve hizmetkârlığına talibiz. Bu memleketin öz çocuğu olarak çok şeyler yapacağımıza inanıyorum” dedi. source erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

go site Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ