$ DOLAR → Alış: 7,87 / Satış: 7,90
€ EURO → Alış: 9,25 / Satış: 9,28

HANİ DELİ DESEN DEĞİL, AKLI OLAN ZATEN YAPMAZ!

HANİ DELİ DESEN DEĞİL, AKLI OLAN ZATEN YAPMAZ!
  • 27.04.2017

YOLDA, durak harici el kaldırdığı özel halk otobüsünün peşine taksi tutarak takılan asabi vatandaş, son durağa kadar takip ettiği şoför H.D.’den, “Sen nasıl olur da beni yolda otobüse almazsın” diyerek hesap(!) sordu.

Otobüste bulunan yolcuları hayret ve şaşkınlığa sürükleyen olay, önceki gün Dadaşköy hattında yaşandı. Gürcükapı Polis Merkezi Amirliği’ne, kullandığı özel halk otobüsü ile yanaşan ve aslen Horasan nüfusuna kayıtlı olan 46 yaşındaki H.D., seyir halindeyken, bir vatandaşın kendisine durak harici el kaldırdığını hatırlatarak, şunları söyledi:

“-Durak harici yolcu almamız yasak. Bu nedenle el kaldıran vatandaşı otobüse almadım ve yoluma devam ettim. Son durağa geldiğimde, yolcuları indirmek için kapıyı açtım. O an, yolda bana el kaldıran vatandaşı karşımda buldum. Meğer adam taksi tutmuş ve peşime düşmüş. Bizi son durağa kadar takip etmiş. Kendisini el kaldırmasına rağmen neden otobüse almadığımı sordu, galiz küfürler savurdu, beni tehdit etti. Kim olduğunu bilmediğim o şahsın tehdit ve hakaretlerine yolcular da tanıklık etti. Kendisinden şikayetçiyim.”

H.D.’nin şekayeti üzerine öfkeli yolcunun aranmasına başlandı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ