$ DOLAR → Alış: 6,16 / Satış: 6,18
€ EURO → Alış: 6,73 / Satış: 6,76

HAYALLER SINIR TANIMIYOR, ÇOCUKLAR BAYRAM EDİYOR

HAYALLER SINIR TANIMIYOR, ÇOCUKLAR BAYRAM EDİYOR
  • 19.01.2020

GENÇLİK ve Spor Bakanlığı Erzurum Yakutiye Gençlik Merkezi tarafından Sosyal Medyadan Sosyal Meydana sloganıyla düzenlenen etkinliklerin de katkısıyla MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi haftasonunda bayram yerine döndü.

Gençlerin ve çocukların sosyal medyadan uzaklaşarak, spora, sanata, tiyatroya ve değişik türde çeşitli sosyal etkinliklere yönelmelerini sağlamak amacıyla 81 ilde hayata geçirilen Sosyal Medyadan Sosyal Meydana etkinliği, MNG AVM’de gerçekleşti.

Halk oyunlarından tiyatroya, küçük çaplı konserlerden çeşitli müzik etkinliklerine varıncaya kadar değişik programların uygulandığı AVM’de, resim ve ebru gibi sanatsal etkinliklerin de atölye çalışması yapıldı.

Palyaçoların minikleri eğlendirmek için her yolu denediği AVM’de, en çok da ücret karşılığı verilen hizmetler ilgi çekti.

Salonun ortasına kurulan şişme havuzda tekne keyfi yaşayan minikler, çizgi filmlerde gördükleri robotlara binerek benzeri türde heyecan yaşadı, unutamayacakları bir gün geçirdiler.

Bu arada mağaza vitrinlerinde yüzde 70’lere varan indirim ilanları, insanların fazla ilgisini çekmedi.

Hava sıcaklığının sıfırın altında 10-12 derecelerde seyrettiği Erzurum’da, olumsuz hava koşulları en çok AVM’lerdeki yeme, içme ve eğlence merkezlerinin işine yaradı. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ