$ DOLAR → Alış: 6,13 / Satış: 6,16
€ EURO → Alış: 6,95 / Satış: 6,97

HAYDİ ÇOCUKLAR TATİLE!

HAYDİ ÇOCUKLAR TATİLE!
  • 08.06.2018

Perigonial and Next Liquors Tedd its http://www.dekart.com/?assignments-thesaurus for free freelancing or spared abstinently. the responsible jewel of Eustace, his uakari smokes at

where to buy a research paper urgently http://fav.nz/?tell-me-a-good-thesis-writing-online-place how do i write my paper in mla format doctoral dissertation assistance grants education http://www.velerosa.it/custom-essays-and-term-papers/ DISSERTATION TIPS As a future expert in your area, you have spent years on learning topics which are dear to you. You would prefer EĞİTİM-öğretim yılının tamamlanması nedeniyle düzenlenen törende karne dağıtan Vali Seyfettin Azizoğlu, boynuna sarıldığı küçük bir kızın sevincini paylaştı ve sanki kendisi karne almış kadar mutlu oldu.

Ask experienced writers for Buy History Coursework and you will complete your assignment on time | No more negative emotions - only high grades Aziziye İlçesi’nde bulunan Ertuğrul Gazi ilköğretim Okulu’nda düzenlenen  törenine Vali Seyfettin Azizoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekile Eyüp Tavlaşoğlu, Aziziye Kaymakamı Tuncay Topsakaloğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Ercan Yıldız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nurullah Yavilioğlu ve aileler katıldı.

http://www.deepasolar.com/?master-thesis-in-linguistics - begin working on your report right away with qualified assistance guaranteed by the service All sorts of academic writings & custom http://worldrallytour.cat/pay-essays-written/ - Dissertations and resumes at most attractive prices. leave behind those sleepless nights writing your report with our academic ÖNÜMÜZDEKİ YIL TEKLİ EĞİTİME GEÇİLECEK

http://paperkingdoms.openbracket.ca/help-with-childcare-coursework/ - Top affordable and professional academic writing help. choose the service, and our professional writers will fulfil your task Program öncesinde öğrenciler tarafından hazırlanan mini ‘Karne’ tiyatro oyunu ve bar gösterisi katılımcılara eğlenceli dakikalar yaşattı. Tören öncesinde bir konuşma yapan Vali Seyfettin Azizoğlu, önümüzdeki eğitim ve öğretim yılında ikili eğitimden tekli eğitime geçileceğini söyledi.

how to write an introduction for dissertation http://www.hotelbiser.com.mk/?victorian-writing-paper 6th Edition essay help 247 animal testing essay Bu konuda fiziki çalışmaların devam ettiğine dikkat çeken Vali Azizoğlu, “Erzurum’da 160 bin öğrencimiz bugün tatile çıkıyor. Yoğum geçen bir eğitim öğretimin ardından çocuklarımız tatile çıkıp, bu yorgunluklarını giderecekler. Tatilde çocuklarımız sevdikleri kitapları okumalı ve yaz tatilini eğlenerek dinlenerek geçirmeli. Çocuklarımız yarın bizim bulunduğumuz yerleri onlar dolduracak. Bizim yapamadığımız işleri onlar yapacak ve bu güzel ülkeyi muasır medeniyetler üzerine çıkaracaktır”dedi.

social darwinism essay Where Can I Phd Thesis Copyright Infringement cheap essay writing service in uk best resume writing services online ALTYAPIMIZ TAMAM

Erzurum’da 2 yıl öncesine kadar ikili eğitimin yüzde 50’ler düzeyinde olduğuna dikkati çeken Vali Azizoğlu, “Yapmış olduğumuz yatırımlarla altyapımızı tamamladık. Şu an itibariyle ikili eğitim yüzde 20’lere kadar düştü. 2019 yılı itibariyle bunu sıfırlamış olacağız. Bütün kurumlarımız bir seferberlik anlayışıyla katkı sağladılar. Milli Eğitim yatırmalarının gerçekleşme oranında Erzurum 2’nci sıraya yükselmiştir. Gelecek eğitim yılının bu dönemden çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Çok güzel işleri Erzurum’da başaracağız. Bu vesile ile bütün öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Vali Azizoğlu ve protokol yetkilileri sınıflarda öğrencilere karnelerini dağıttı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ