$ DOLAR → Alış: 6,85 / Satış: 6,87
€ EURO → Alış: 7,72 / Satış: 7,76

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU PALANDÖKEN’DE

İBB BAŞKANI İMAMOĞLU PALANDÖKEN’DE
  • 28.01.2020

YAŞANAN üzücü deprem nedeniyle bölgeye yardım gönderen, ardından da kendisi “geçmiş olsun” ziyareti için Elazığ’a gelen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, ziyaretlerin ardından Erzurum’a geldi.

Palandöken’de bir otelde eşi ve kızlarıyla konaklayan İmamoğlu’nu, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) il Başkan Adayı Gazeteci Orhan Bozkurt ziyaret etti, kendisine “hoşgeldiniz” dedi.

Okulların yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte kızlarını Palandöken’de kayak kaymaya gönderen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yaşanan üzücü deprem nedeniyle bölgeye geldi. Elazığ’da incelemeler yapan, vatandaşlarla görüşerek “geçmiş olsun” dileğinde bulunan İmamoğlu, deprem ziyaretinin ardından Erzurum’a geldi. Palandöken’de kızlarının kaldığı otele yerleşti.

 

Önümüzdeki pazar günü (2 Şubat) yapılacak il kongresinde CHPİl Başkanı olabilmek için yarışacak olan Gazeteci Orhan Bozkurt, Ekrem İmamoğlu’nu kaldığı otelde ziyaret ederek, “hoşgeldiniz” dedi.

Gerek CHP’nin Erzurum’daki durumu, gerekse seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Bozkurt’a başarı dileyen ekrem İmamoğlu, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet sekmen’i ziyaret edeceğini, daha sonra da il binasında partililerle görüşeceğini belirtti.

İmamoğlu’nun perşembe gününe kadar Erzurum’da kalacağı kaydedildi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ