$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

İNSAFINIZ KURUSUN!

İNSAFINIZ KURUSUN!
  • 08.05.2018

HAFTANIN belli günlerinde, belli semtlerde kurulan pazarlarda tezgah açan pazarcıların kullandığı araçlarının yanında, semt garajına gitmeyen ve mahalle aralarında, özellikle de kaldırımların üzerine çekilerek park edilen köy minibüslerinin yarattığı tahribat, görenlerin vicdanını sızlatıyor.

Belediyelerin, devletin kıt kaynaklarını kullanarak yaptığı kaldırımların, üzerlerine park edilen araçlar yüzünden darmadağın oluşu, vatandaşı fazlasıyla üzüyor. Yolun, kaldırımın, bordürün milli servet olduğunu ve avuç dolusu paralar ödenerek yaptırıldığını belirten vatandaşlar, sadece park rezilliğine değil, belediyelerin umursamaz tutumana da isyan ediyorlar.

Pazar yerlerinde resmi görevli bulunmadığını, pazarcıların kendi haline bırakıldığını savunan vatandaşlar, belediye başkanlarını göreve çağırdı ve gerekli önlemleri almaları konusunda uyardılar. Hiç kimsenin “keyfi” hareket etme gibi bir yol izlememesi gerektiğini belirten vatandaşlar, “Kurallara uymayan birilerini gidip belediyeye şikayet etmek lazım da, belediyeleri kime şikayet edeceğiz, işte bunu bilmiyoruz” dediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ