$ DOLAR → Alış: 5,34 / Satış: 5,36
€ EURO → Alış: 6,09 / Satış: 6,11

İYİ PARTİ’Lİ KIRKPINAR’DAN TAM GÜN MESAİSİ

İYİ PARTİ’Lİ KIRKPINAR’DAN TAM GÜN MESAİSİ
  • 12.05.2018

İYİ Parti’den milletvekili aday adayı olduktan sonra, Erzurum’a gelen işadamı Melih Kırkpınar, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Her gün bir ilçeye giden ve vatandaşla samimi iletişim kuran Melih Kırkpınar, Karayazı’da esnaf ziyareti yaptı, kendisini tanıttı, partisine destek istedi. Türkiye’yi bulunduğu girdaptan çıkarmak için, İYİ Parti kadrolarının geceli-gündüzlü çalıştığını belirten Kırkpınar, çiftçinin, köylünün, üreticinin ve esnafın sıkıntılarını iyi bildiğini söyledi.

TEK DERDİMİZ ÜLKEMİZ

“O sorunları birlikte çözmek bizim elimizde. Tek derdimiz ülkemiz ve memleketimiz” diyen Kırkpınar, daha sonra şunları söyledi:

“- Herkesin dilediği gibi, ekonomik sıkıntı çekmeden, özgür bir şekilde yaşamasını sağlamak en büyük gayemizdir. Gittiğim her yerde söylüyorum. Biz sadece elimizi değil, gövdemizi bu taşın altına koyduk. Sizlerden de bizimle beraber yol arkadaşlığı yapmanızı istiyoruz.”

İYİ Parti’ye olan ilginin her geçen gün arttığını da ifade eden Kırkpınar, “Partimiz vitesi yükselterek yoluna devam ediyor. Aşkale’den İspir’e, Şenkaya’dan Karayazı’ya kadar sıkmadık el bırakmayacağız. Herkesin derdine derman olmaya çalışıyoruz. Genel Başkanımız Meral Hanım’ın da ifade ettiği gibi Erzurum’a ne yatırım yapılıyorsa ilçelere de aynı yatırımlar gidecek. Çıktığımız bu yolda halkımızın bizim yanımızda olacağına inancımız tamdır”diye konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ