$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

KIŞ TURİZMİNDEN NE UMDUK, NE BULDUK? (Tıkla – İzle)

KIŞ TURİZMİNDEN NE UMDUK, NE BULDUK? (Tıkla – İzle)
  • 13.02.2020

TURİZMDEN NE FAYDA GÖRDÜK?

– ERZURUM'DA RESMEN CURCUNA YAŞANIYOR.- TEK KANALDAN İDARE EDİLMESİ GEREKEN KÜLTÜR, TURİZM VE TABİAT VARLIKLARI BÖLÜK, PÖRÇÜK. BÖYLE OLUNCA DA HERKES BİLDİĞİNİ OKUYOR, OLAN DA ERZURUM'A OLUYOR.- BİR BAŞKA ŞAŞIRTICI RAKAM DA TURİST SAYISINDA GÖZE ÇARPIYOR. İNANILIR GİBİ DEĞİL AMA, ERZURUM'A GEÇEN YIL GÜYA BİR MİLYON 32 BİN 64 TURİST GELMİŞ.- GÜNDE ORTALAMA 2 BİN 827 TURİSTE TEKABUL EDEN BU AÇIKLAMAYA GÖRE, ERZURUM'UN TURİZM GELİRLERİNİN TAVAN YAPMASI GEREKİYOR, AMA PİYASALAR, HİÇ DE BU RAKAMLARI TEYİT ETMİYOR.- BİR SLOGANVARİ BAŞLIK ATMAK GEREKİRSE:"KIŞ TURİZMİNİN GÖRÜNTÜSÜ VAR, DAĞDA. AMA BİR FAYDASINI GÖREMEDİK ERZURUM'DA!"- BAŞKA BİR KONU DAHA…KÜLTÜR VE MEDENİYET ŞEHRİ OLAN ERZURUM'DA SADECE BİR MÜZE VAR, O DA KAPALI. ERZURUM GİBİ "BÜYÜKŞEHİR" STATÜSÜNE SAHİP GAZİANTEP'DE 19 MÜZENİN BULUNUYOR OLUŞU, BOYUMUZUN ÖLÇÜSÜNÜ GÖSTERMEYE FAZLASIYLA YETİYOR.

Erzurumdan Haberler paylaştı: 13 Şubat 2020 Perşembe

– ERZURUM’DA RESMEN CURCUNA YAŞANIYOR.
– TEK KANALDAN İDARE EDİLMESİ GEREKEN KÜLTÜR, TURİZM VE TABİAT VARLIKLARI BÖLÜK, PÖRÇÜK. BÖYLE OLUNCA DA HERKES BİLDİĞİNİ OKUYOR, OLAN DA ERZURUM’A OLUYOR.
– BİR BAŞKA ŞAŞIRTICI RAKAM DA TURİST SAYISINDA GÖZE ÇARPIYOR. İNANILIR GİBİ DEĞİL AMA, ERZURUM’A GEÇEN YIL GÜYA BİR MİLYON 32 BİN 64 TURİST GELMİŞ.
– GÜNDE ORTALAMA 2 BİN 827 TURİSTE TEKABUL EDEN BU AÇIKLAMAYA GÖRE, ERZURUM’UN TURİZM GELİRLERİNİN TAVAN YAPMASI GEREKİYOR, AMA PİYASALAR, HİÇ DE BU RAKAMLARI TEYİT ETMİYOR.
– BİR SLOGANVARİ BAŞLIK ATMAK GEREKİRSE:
“KIŞ TURİZMİNİN GÖRÜNTÜSÜ VAR, DAĞDA. AMA BİR FAYDASINI GÖREMEDİK ERZURUM’DA!”
– BAŞKA BİR KONU DAHA…
KÜLTÜR VE MEDENİYET ŞEHRİ OLAN ERZURUM’DA SADECE BİR MÜZE VAR, O DA KAPALI. ERZURUM GİBİ “BÜYÜKŞEHİR” STATÜSÜNE SAHİP GAZİANTEP’DE 19 MÜZENİN BULUNUYOR OLUŞU, BOYUMUZUN ÖLÇÜSÜNÜ GÖSTERMEYE FAZLASIYLA YETİYOR.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ