$ DOLAR → Alış: 5,88 / Satış: 5,90
€ EURO → Alış: 6,63 / Satış: 6,65

KÜÇÜKLER’İN BÜYÜK HİZMETİNE NEŞTER!

KÜÇÜKLER’İN BÜYÜK HİZMETİNE NEŞTER!
  • 20.09.2018

DÖNEMİN Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler tarafından yaptırılan Solakzade Cami önündeki altgeçidin hayli kaba olan ve işyerlerinin önünü kapatan sundurması yıkıldı. Yapıldığı günden beri sorun olan ve yöre esnafının işlerini sekteye uğratan sundurmanın küçültülecek olması, işyeri sahiplerine rahat bir nefes aldırdı.

Yaya trafiğine kolaylık sağlayacağı düşüncesiyle yaptırılan, yapıldığı tarihlerde yolların günlerce kapalı kalmasına neden olan altgeçit, sorunu çözemediği gibi, kaba ve hantal sundurmasıyla da gören herkese “bu da ne” dedirtmişti.

DÜKKANLAR İŞ YAPMADI

Yolun karşı tarafındaki vatandaşların, aksi yöndeki alışveriş merkezine kolaylıkla ulaşmalarını sağlamak amacıyla yaptırılan, içinde de 10-12 kadar işyerinin bulunduğu altgeçide yürüyen merdivenler konulmuş, engelli vatandaşların kullanımı için de bir asansör yaptırılmıştı.

Geçen zaman içinde asansör çalıştırılamamış, altgeçitteki dükkanların çoğusu iş yapamadığından dolayı el değiştirmiş, bazıları da kapanmıştı.

erzurumdanhaberler.com tarafından gündeme getirilen “Küçükler’in büyük hizmeti”ne neşter atıldı.

Girişlerdeki iri hantal sundurmalar söküldü.

Yerlerine daha küçük ve kullanışlı sundurma yapılacağını belirten ilgililer, önü açılan işyeri sahiplerinin de  rahat edeceğini söylediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ