$ DOLAR → Alış: 7,80 / Satış: 7,83
€ EURO → Alış: 9,41 / Satış: 9,44

LÜTFEN, YALAN ERKAL HABERLERİNE İTİBAR ETMEYİN

LÜTFEN, YALAN ERKAL HABERLERİNE İTİBAR ETMEYİN
  • 27.04.2017

EVİNİN otoparkında yüksek tansiyon nedeniyle bayılan ve yere düştüğü sırada kafasını yere çarptığı sırada da beyin kanaması geçiren fantazi müziğin ünlü sanatçısı ve Erzurum’un medar-ı iftiharı İbrahim Erkal ile ilgili olarak, özellikle sosyal medyada yeralan uyduruk, aslı, astarı olmayan haberler, hem ailesini ve hem de sevenlerini isyan ettirdi.

Otoparkta bir süre baygın yatan, daha sonra da güvenlik görevlisi tarafından bulunan ve kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan İbrahim Erkal’ın, 12 Nisan gününden buyana geçen süreçte durumunda herhangi bir değişiklik olmadığı belirtildi.

“Sevgili dostlar” seslenişiyle bir açıklama yayınlayan İbrahim Erkal’ın yakınları, açıklamalarında şu görüşlere yer verdiler:

ÇIKAR UĞRUNA YALAN, YANLIŞ HABER YAPILIYOR

“- Çıkarları uğruna yalan yalnış haber yapanlara itibar etmeyiniz lütfen. İbrahim Bey’in durumunda değişiklik yoktur. Sizlerden ricamız, özellikle bunu istiyoruz ki; Buradan başka yazılan bir şeye itibar etmemenizdir.

Psikolojik baskı ile sizi ve bizi yıpratacak paylaşımlardan kaçının…

Sayfaları prim yapsın diye 15 gün öncenin haberini kendilerince yorumlayıp ‘son dakika haberi’ gibi servis edenleri; sizlerin de bulunduğu sosyal platforma şikayet ederek bize yardımcı olabilirsiniz.

Bu basiretsiz insanlar; burada yaptığımız bildirimden dakikalar sonra paylaşım yapıp, tüm İbrahim Erkal sevenlerini maalesef psikolojik baskı altına almaya çalışmaktadır…

Şuan bizim tek derdimiz sanatçımız İbrahim Erkal’ın sağlık durumudur.

Lütfen dualarınızı eksik etmeyiniz…”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ