$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

MEHMET EMİN ÖZ, YÖNETİM LİSTESİNİ AÇIKLADI

MEHMET EMİN ÖZ, YÖNETİM LİSTESİNİ AÇIKLADI
  • 13.01.2017

GEÇTİĞİMİZ aralık ayında Ak Parti Erzurum İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Emin Öz, nihayet yönetim listesini açıkladı.

Parti binasında düzenlediği basın toplantısında, 50 kişiden oluşan yönetim kurulu listesini açıklayan M. Emin Öz, amaçlarının öncelikle halkın beklentilerine cevap vermek için, uyumlu şekilde çalışmayı hedeflediklerini söyledi. Yönetim listesini şekillendirmek için çok çalıştıklarını kaydeden Başkan Öz, “Yönetime girmek isteyen çok sayıda insanın bulunduğu bir ortamda, siz de takdir edersiniz ki, kısa zamanda bir liste oluşturmak mümkün olmaz. Çok çalıştık, araştırdık, inceledik ve yönetimimizi oluşturduk” dedi.

Daha önce “10’un üstünde bayan yönetim kurulu üyemiz olacak” dediği listesinde sadece 6 bayana yer veren Mehmet Emin Öz’ün, 12 başkan yardımcısı bulunuyor. Tanıtım ve Medyayadan Sorumlu başkan Yardımcılığı görevini Metin Barlak’ın üstlendiği ekip içinde, samimi ve sempatik yaklaşımı ile çoğu insanın gönlünde yer edinmeyi başarmış Av. Muhammet Sunar’ın Siyasi ve Hukuk İşlerinden Sorumlu başkan Yardımcılığı görevine getirilmiş olması dikkatlerden kaçmadı.

Çok sayıda esnaf ve işadamının da bulunduğu Mehmet Emin Öz kadrosunun işte tam listesi…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ