$ DOLAR → Alış: 7,24 / Satış: 7,27
€ EURO → Alış: 8,52 / Satış: 8,56

MHP’Lİ KARATAŞ, ESNAF ZİYARETLERİNE HIZ VERDİ

MHP’Lİ KARATAŞ, ESNAF ZİYARETLERİNE HIZ VERDİ
  • 18.05.2018

MİLLİYETÇİ Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı, seçim çalışmalarına hız verdi.

 “Gezmediğimiz bucak, elini sıkmadığımız vatandaş kalmayacak” sloganıyla seçim çalışmalarını sürdüren MHP İl Başkanı Naim Karataş, 27. dönem MHP milletvekili aday adayları ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte 18 Mayıs  Perşembe günü teravih namazının ardından Cumhuriyet Caddesi’nde esnaf ziyaretine çıktı.

Kapı kapı dolaşarak Cumhur İttifakı’na destek isteyen Başkan Karataş, “Ziyaretlerimiz sırasında vatandaşlarımızın göstermiş olduğu teveccüh, 24 Haziran’da partimizin muhteşem bir zafere imza atacağının ispatı niteliğindedir” dedi.

“Vatandaşlarla sürekli bir arda olmak, onların sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek Milliyetçi hareket partisinin vazgeçilmez bir ilkesidir” diyen Karataş şunları kaydetti:

“Bizler sadece seçim döneminde değil her zaman ve her zeminde vatandaşlarımızla bir araya gelmeyi yegâne düstur edinmiş siyasi bir anlayışın temsilcileriyiz. Karasevdalısı olduğumuz Türk Milletiyle birarada olmak, onların mutluluğu için çaba göstermek şüphesiz varlık nedenimizdir. Yürekten inanmaktayız ki, 24 Haziran,  Milliyetçi Hareket Partisi’nin İktidarı, Türk milletinin temiz geleceğinin yegâne nişanesi, Türk milletinin ise istikrara kavuşacağı tarih olacaktır.”

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ