$ DOLAR → Alış: 7,81 / Satış: 7,84
€ EURO → Alış: 9,26 / Satış: 9,30

MHP’NİN ADAY ADAYLARI DA BELİRLENDİ

MHP’NİN ADAY ADAYLARI DA BELİRLENDİ
  • 06.05.2018

ÖNÜMÜZDEKİ haziranda yapılacak milletvekilliği seçiminde, MHP’den aday adayı olmak için başvuranların kimlikleri de belli oldu.

Toplam 19 aday adayı bulunan MHP’de Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Aydın’ın da aday adayı olarak başvurduğu Erzurum listesinde, bir de bayan bulunuyor.

Aday adaylarının genel merkezde oluşturulan bir kurul tarafından “FETÖ incelemesi”ne tabi tutulduğu, şimdiye kadar 300 kadar aday adayının başvurularının kabul edilmediği öğrenildi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nde, yapılacak inceleme sonrasında, bazı aday adaylarının mülakata tabi tutulacağı da kaydedildi.

Önceki seçimlerde de MHP’den aday olan isimlerin de göze çarptığı Erzurum listesi, kesin olmamakla beraber şu aday adaylarından oluştu:

1- Ebubekir Adıbelli, 2- Şentürk Öner, 3- Ali Moroğlu, 4- Sadullah Efe, 5- Gültekin Turhan, 6- Serhat Kılıç, 7- Osman Turan Durmuş, 8- Kamil Aydın, 9- Mücahit Ahmet Yıldırım, 10- Nurten Karadağ Koç, 11- İzzettin Genç, 12- Muhsin Yılmaz, 13- Şimşek Akpınar, 14- Burhan Nailoğlu, 15- İsmail Hakkı Asiltürk, 16- Ertürk Çimen, 17- Ahmet Gökhan Yazıcı, 18- Adem Yurdigül, 19- Muhsin Sefiloğlu. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ