$ DOLAR → Alış: 6,79 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,40 / Satış: 7,43

MNG AVM’DE FESTİVAL COŞKUSU YAŞANDI

MNG AVM’DE FESTİVAL COŞKUSU YAŞANDI
  • 26.03.2018

AÇILDIĞI günden bugüne kadar geçen süreçte 7 milyon 800 bin insan tarafından gezilen Erzurum MNG Alışveriş ve Yaşam Merkezi ‘nde düzenlenen ve 3 gün süren Doğu Anadolu Alışveriş Festival’nde, yerel ekiplerden Hafız Kaleli Fasıl Ekibi’ne de şans tanınması, takdirle karşılandı.

Geçtiğimiz aylarda kapılarını müşterilerine açan MNG alışveriş Merkezi, bu yıl Nevruz’u da göz önünde bulundurarak, İranlılar’a yönelik bir festival düzenledi.

MNG Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Dr. Aydoğan Süer’in geçtiğimiz ay Tahran’da turizm acenteleri ile yaptığı anlaşmaların yanında yerel medyaya yönelik tanıtım ve reklam çalışmalarının ciddi katkı sağladığı festival hayli canlı geçti.

Yaklaşık 50 bin İranlı’nın ilk defa geldiği Erzurum’da, üç gün süren Doğu Anadolu Alışveriş Festivali’nde MNG Alışveriş Merkezi ilgi odağı oldu.

Üç günde 600 bin kişinin giriş-çıkış yaptığı MNG’de, Erzurum Hafız kaleli Fasıl Heyeti de sahne aldı ve İranlı turistlere Erzurum türkülerinden örnekler sundu.

Açıldığı günden bugüne kadar geçen 5 aylık süreçte toplam 7 milyon 800 bin kişinin gezdiği MNG Alışveriş Merkezi’nde, alışveriş festivalinin her yıl Nevruz döneminde tekrar edilmesi, şehir ticaretine ivme kazandıran bu etkinliğin geleneksel hale dönüştürülmesi istendi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ