$ DOLAR → Alış: 6,78 / Satış: 6,81
€ EURO → Alış: 7,47 / Satış: 7,50

NEW CİTY MAĞDURLARININ UMUTLARI ENKAZ ALTINDA! (Tıkla – izle)

NEW CİTY MAĞDURLARININ UMUTLARI ENKAZ ALTINDA! (Tıkla – izle)
  • 10.01.2020

EV HAYALLERİ, UMUT BLOKLARININ ALTINDA KALDI

– NEW CİTY BLOKLARININ SÖKÜLMESİNİ, DUVAR GAZETESİ'NDE 2019 YILININ EN ÖNEMLİ OLAYLARINDAN BİRİSİ OLARAK GÖRDÜK.- PROJESİNİN DÜŞ KIRIKLIĞI İLE SONUÇLANMASINI SADECE EKONOMİK AÇIDAN ELE ALMAK, MAĞDURLARA YAPILAN EN BÜYÜK HAKSIZLIKTIR.- EV HAYALİ İLE BİRİKİMLERİNİ GÖZÜ KAPALI MÜTEAHHİT FİRMAYA YATIRAN ÇOĞU İNSAN KAHRINDAN ÖLDÜ. HAYATTA OLANLARIN KİMİ DE, ÇOCUKLARIN YÜZÜNE BAKAMAZ HALE GELDİ.- MAĞDURLARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TOKİ ARACILIĞIYLA EV YAPTI. AMA O EVLER, UMUTLARI PARÇALANAN, İMHA EDİLEN, DİNAMİTLENEN İNSANLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE YETMEDİ.- PSİKOLOJİK TERAPİYE İHTİYAÇ DUYAN İNSANLARA REVA GÖRÜLENLERİN HESABINI HERKES DE BİLİYOR Kİ, ALLAH YARINA BIRAKIR, AMA KİMSENİN YANINA BIRAKMAZ!

Erzurumdan Haberler paylaştı: 9 Ocak 2020 Perşembe

– NEW CİTY BLOKLARININ SÖKÜLMESİNİ, DUVAR GAZETESİ’NDE 2019 YILININ EN ÖNEMLİ OLAYLARINDAN BİRİSİ OLARAK GÖRDÜK.
– PROJESİNİN DÜŞ KIRIKLIĞI İLE SONUÇLANMASINI SADECE EKONOMİK AÇIDAN ELE ALMAK, MAĞDURLARA YAPILAN EN BÜYÜK HAKSIZLIKTIR.
– EV HAYALİ İLE BİRİKİMLERİNİ GÖZÜ KAPALI MÜTEAHHİT FİRMAYA YATIRAN ÇOĞU İNSAN KAHRINDAN ÖLDÜ. HAYATTA OLANLARIN KİMİ DE, ÇOCUKLARIN YÜZÜNE BAKAMAZ HALE GELDİ.
– MAĞDURLARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, TOKİ ARACILIĞIYLA EV YAPTI. AMA O EVLER, UMUTLARI PARÇALANAN, İMHA EDİLEN, DİNAMİTLENEN İNSANLARIN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE YETMEDİ.
– PSİKOLOJİK TERAPİYE İHTİYAÇ DUYAN İNSANLARA REVA GÖRÜLENLERİN HESABINI HERKES DE BİLİYOR Kİ, ALLAH YARINA BIRAKIR, AMA KİMSENİN YANINA BIRAKMAZ!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ