$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

OYUNU KURALINA GÖRE OYNAMAYI ÖĞRENİYORUZ

OYUNU KURALINA GÖRE OYNAMAYI ÖĞRENİYORUZ
  • 12.01.2017

ERZURUM Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi tarafından açılan kurslara katılan 50 genç, proje yazma dili ve tekniğini öğrendi.

Yaptığı eğitim programları ve proje yazma/yazdırma faaliyetleri ile adından sıkça söz ettirmeye başlayan ve bir farkındalık oluşturan Proje Koordinasyon Merkezi; “Erzurum Projelere Hazırlanıyor” sloganıyla başlatmış olduğu eğitimlerini hız kesmeden sürdürüyor.

Kamu kurum ve kuruluşlarıda çalışan personele yönelik eğitimlerden üçüncüsü olan “ Kurumsal Kapasite Gelişimi ve Etkili İletişim Eğitimi” 10-12 Ocak 2017 tarihleri arasında, 50 kursiyerin katılımı ile Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası salonunda gerçekleştirildi.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, merkez ilçe belediyeleri, merkez ilçe kaymakamlıkları, Atatürk Üniversitesi, Erzurum Teknik Üniversitesi ile merkez kamu kurum ve kuruluşlarda görevli yönetici ve personele yönelik eğitim programı üç gün sürdü.

Sertifika dağıtım törenine katılan Erzurum Vali Yardımcısı Muharrem Elgül, “Valiliğimiz bünyesinde hizmet veren Proje Koordinasyon Merkezimizin eğitim programları alanında yapmış olduğu çalışmalar devam edecek. Amacımız, proje yazmayı öğrenmek ve sağlanan imkanlardan alabildiği ölçüde Erzurum’u faydalandırmak. Bu tür eğitim kurslarında bir kelime bile öğrenmek, sunulan hizmetin kalitesini artıracaktır. Kursu başarı ile tamamlayan arkadaşlarımızı kutluyorum” dedi.

Yüpolün konuşmalardan sonra, kursu başarı ile tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ