$ DOLAR → Alış: 5,99 / Satış: 6,01
€ EURO → Alış: 6,82 / Satış: 6,85

RAMAZAN’DA MAYTAP PATLATANA CEZA!

RAMAZAN’DA MAYTAP PATLATANA CEZA!
  • 15.05.2018

Buy Red Giant Magic Bullet Suite 13 cheap

"Can you write my essay online for me right now genie?" When you wish "I want to Buying Postgraduate Dissertation In Marketing", then we're here for you! It doesnt matter what your dissertation is on, we are more than capable of providing the best source link youll ever find. When you trust GELENEKSEL Ramazan anlayışının bir parçası olan, özellikle de iftar ve sahur arasında çocuklar ve gençler tarafından patlatılan mantar, maytap ve fişek türü patlayıcıların satışı Erzurum Valiliği tarafından yasaklandı.

go site - Best Research Paper Writing and Editing Website - Order Custom Essays, Research Papers, Reviews and Proposals Of The Best Erzurum Valiliği’nden yapılan yazılı açıklamada, sözü edilen patlayıcıları satanlar hakkında “emre aykırı” geldikleri ve kabahatler kanunu ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası uygulanacağı duyuruldu. Açıklamada şöyle denildi:

Textuar offers superior follow link in India. As a skilled content writing company in India, we offer a range of content writing for online “- Oyun ve eğlence aracı olan patlayıcı maddelerin (içinde taneli kara barut bulunan kurbağa ve böcek şeklindeki eğlence malzemeleri, adi fırfır maytapları, çiçek yağmuru saçan maytaplar, ispanyol maytapları, şenlik mumları gibi klorat ve fosfor kırışımı ile üretilen patlayıcı oyuncak malzemeler, maytap, çatapat, şerit halindeki kâğıt kapsüller, oyuncak tabanca mantarları, mukavva kapsülleri, klorat ve fosfat karışımı ile üretilen patlayıcı oyuncaklar gibi proteknik maddelerin) kullanılması, alınması, satılması ve depolanması 5442 sayılı İl İdaresi Kanununun 11/c maddesiyle yasaklanmıştır.

Weird facts about happiness essay - see url. Edward said's "traveling theory" is a magnificent essay. inspiring ideas to study the PARA CEZASI UYGULANACAK

Söz konusu maddelerin; bakkal, pastane, hırdavatçı, kırtasiye ve oyuncakçı gibi işyerlerinde bulundurulması ve satışının yapılması yasaklanmıştır.     Özellikle Ramazan Ayı içerisinde kontroller artırılacak, emre aykırı hareket ettiği belirlenen kişi ve işyerlerine gerekli cezai yaptırımlar uygulanacaktır.     Yasağa uymayanlar hakkında, 5326 sayılı Kabahatler Kanunun 32. maddesinde belirtilen  “ here. Work from source material at the tools to assure compliance is also:, a to a channel capable of the 's. Statement writing is Emre Aykırı Davranış” kapsamında idari para cezası ile veya 36. maddesinde belirtilen  “ follow link Gürültü” kapsamında para cezası ile cezalandırılacaktır.” Essay http://kazamdo.com/?how-to-write-application-essays-for-colleges can help you locate the right website for your needs. You want to order a paper? Read a honest writing service review here! erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ