$ DOLAR → Alış: 7,39 / Satış: 7,42
€ EURO → Alış: 9,00 / Satış: 9,03

SANKİ SEDA’NIN SESİ YANKILANDI

SANKİ SEDA’NIN SESİ YANKILANDI
  • 11.03.2018

erzurumdanhaberler.com‘da kaleme aldığı “Ekmek Gelişigüzel Fırlatılmaz” başlıklı yazısında, “Bir zamanlar yerde bulduğumuzda öpüp, yüksek bir yere bıraktığımız ekmek, şimdi ayaklar altında” diyerek, önemli bir gerçeğe vurgu yapan Seda Eğilmez’e, Hürriyet’in gurmelerinden Mehmet Yaşin, sanki nazire yaptı.

Hürriyet Gazetesi’nin Pazar İlavesi’nde “Ekmeğe Övgü” başlığıyla bir yazı kaleme alan Mehmet Yaşin de, tıpkı Seda Eğilmez gibi, benzer türde ifadeler kullandı.

“Bir zamanlar yerde gördüğümüzde, alıp öptükten sonra, yükseğe bir yere koyduğumuz ekmek” diyerek, toplumsal duyarsızlığımıza dikkat çeken Mehmet Yaşin’in, Seda Eğilmez ile aynı ortak soruna birlikte parmak basmış olması, dikkatli takipçilerimizin gözünden kaçmadı.

Karşılaştığı ve yaşadığı olaylara farklı bir bakış açısı ile yorum getiren Eğilmez, yabani hayvanlar için doğaya bir bütün halinde ekmek bırakanları eleştirdiği yazısında, “Ekmek gelişigüzel fırlatılmaz. Bir bütün halinde sağa-sola gelişigüzel fırlatılan ekmekleri hiçbir hayvan yiyemiyor” diyerek, yapılan yanlışları dile getirmişti. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ