$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

SİHİRLİ LİMON SARIMSAK KARIŞIMI

SİHİRLİ LİMON SARIMSAK KARIŞIMI
  • 20.08.2016

limon sarmısak

LİMON suyu ve sarımsak mucizesi insanları şaşırtmaya devam ediyor. Limon suyu ve sarımsak ile yapılan karışımın, kalp hastalıklarından tansiyon düzenlemeye kadar birçok sağlık sorununu giderdiği gibi, yağları yakarak zayıfl

amayı da hızlandırdığı belirtiliyor.

Uzmanlar, karışımın yapılışını şöyle sıralıyorlar:

2 litre limon suyu ile 40 diş soyulmuş ve ezilmiş sarımsağı, ağzı sıkı kapanan koyu renkli veya üzeri kağıtla kapatılmış bir kavanoza doldurunuz.

Sarımsak yıkanmadan ve ezilerek limon suyunun içine konulacak, kavanozun kapağı sıkıca kapatılacak.

25 gün boyunca normal ılık bir yerde saklanıp hergün çalkalanacak. (sarımsaklar iyice erimiş olacak)

Bekleme süresi sonrasında kavanoz açılacak ve her sabah kahvaltıdan yaklaşık bir saat kadar önce, aç karnına yarım çay bardağı içilecek.

Kavanozun kapağı hep kapalı tutulacak, kavanoza asla su,şeker v.b. karıştırılmayacak, ancak çay bardağına aldığınız kısmına istenirse sulandırılıp içilebilinecek.

Sihirli karışımın sağladığı faydalar şöyle:

1- Tüm damar iltihaplarını (vasküler) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor.

2- Kollestrol ve lipidi düşürüyor zararlı yağların yakılmasını sağlıyor, kilo verdiriyor (bazal metabolizmayı hızlandırıp yağların yakılmasını sağladığı için iştahı açıyor, bu dönemde diyete dikkat etmek gerekiyor)Şekeri düşürüyor, pankreasın yenilenmesini sağlıyor.

3- Böbrek ve safra taşlarını eritiyor, idrar söktürüyor, vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırıyor.

4- Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor.

5- Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlıyor.Sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını arttırıyor.Felçlere ve Vertigo’da fayda veriyor.

6- Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor. Kansere karşı tüm vücudu koruyor. haber: msn.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ