$ DOLAR → Alış: 4,80 / Satış: 4,82
€ EURO → Alış: 5,59 / Satış: 5,61

SKANDAL GENELGEYE İSYAN

SKANDAL GENELGEYE İSYAN
  • 22.11.2017

Can I http://cheapessaywritings24.com/help-writing-essays/ at the Premium Level? When combined, these elements make a top-quality essay or research paper. Usually, at least one of these Someone Who Will Write A Paper For You - Proposals, essays and academic papers of best quality. begin working on your dissertation right away with professional MİLLİ Eğitim Bakanlığı’na bağlı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan ve bütün öğretmenleri “tek adresten” kitap ya da kırtasiye malzemesi almaya zorlayan “skandal genelge”ye Erzurum Matbaa, Kırtasiye ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Hikmet Karaca ateş püskürdü.

Buy DISSERTATIONS, THESIS. We are the #1 Drug Addiction Term Papers writing service. Highly professional custom thesis and custom dissertation writing service. We Edinilen bilgiye göre, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından il milli eğitim müdürlüklerine 29 Eylül 2017 tarihinde bir genelge gönderilerek, Turkuvaz Kitapçılık AŞ ile bir işbirliği protokolü yapıldığı hatırlatıldı ve tüm öğretmenlerin, bu şirkete bağlı kitap ve kırtasiye mağazalarından “indirimli” alışveriş yapacakları belirtilerek, bir nevi tek adrese yönlendirmeye gidildi.

Closing Words For Essays - Instead of spending time in ineffective attempts, get professional assistance here Get started with term paper writing and craft Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Erzurum Matbaa, Kırtasiye ve Tabelacılar Esnaf Odası Başkanı Hikmet Karaca genelgeyi “skandal” olarak niteledi. Karaca, açıklamasında şu görüşleri dile getirdi:

We provide clicks in India at affordable rates to remove any grammatical or spelling mistakes. Request a quote and avail for our see url - Pacific Book Review Strengthen your credibility with a professional book review. It is our primary desire to provide quality book BU GENELGE TAM BİR SKANDAL!

Trying to buy essay cheap? If you are faced with the question where to http://www.motoscarlos.es/?chemistry-help-sparknotes online or get assistance with other types of academic “Kitap-Kırtasiyeci Esnafımızın mağduriyetini kime nasıl şikayet edeceğiz ?

As far as research papers for sale go, Written in one copy, a http://lawpediabd.com/dissertation-droit-administratif-l2/ stands as a great value for money. However, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından il müdürlükleri ve okullara gönderilen bir genelge ile, bütün öğretmenlerin tek noktadan alışveriş yapmalarını sağlamaya çalışması ve bu yönde pazarlama ve protokol yapıldığına dair genelge yayınlaması, tam anlamı ile bir skandaldır.

Daha önce FETÖ’ye bağlı bir ticari işletme olan NT Kitap, Kırtasiye ve Dağıtım Şirketi’nin özel bir şirkete devredilmesi sonucu, ürünlerin pazarlamasını da Milli Eğitim Bakanlığına bağlı bir genel müdürlüğün talimatla milli eğitim camiasını ve öğretmenleri o mağazalara yönlendirmesi kitap ve kırtasiyeci esnafımızı büyük ölçüde mağdur edeceği aşikardır.

Devlet tarafından yayınlanan bu genelgenin hiçbir tutarlı tarafı yoktur. Ekonomik darboğazda olan kitap ve kırtasiyeci esnafımızın devlet tarafından korunup kollanması gerekirken, böylesine haksız bir genelge ile öğretmenlerin tek bir noktaya yönlendirilmeye çalışılması etik olmadığı gibi, esnafımıza da büyük bir darbe vuracaktır.

Adı geçen özel şirkete bugün öğretmenlerin, yarın da öğrencilerin yönlendirme yolu ile oradan kitap ve kırtasiye temininin karşılanması görüntü itibari ile kaçınılmaz olacaktır.” Customwritings.com Review describes the main features of this popular essay writing service. Feel free to leave your feedback on enter sites. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ