$ DOLAR → Alış: 8,12 / Satış: 8,15
€ EURO → Alış: 9,59 / Satış: 9,63

SOSYAL MEDYANIN FENOMEN GENÇLERİ…

SOSYAL MEDYANIN FENOMEN GENÇLERİ…
  • 15.10.2016

21-svmllr

YAPTIKLARI klip ve videolarla sosyal medyanın aranılan gruplarından birisi haline gelen Rıdvan Adede ve arkadaşları, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen’i ziyaret etti., kendilerine verdiği destekten dolayı teşekkür ettiler.

Sosyal medyada paylaştıkları kliplerle on binlerce takipçi edinen ve çalışmaları beğeni alan Dadaşlar, Erzurum’un gülen yüzü haline geldiler. Büyükşehir Belediye Başkanı’nı ziyaret eden Rıdvan Adede, Giray Güney, Eren Ög, Tolga İşleyen, Girayhan Arslan ve İsa Akpınar, birlikte özçekim yaptı, çektikleri fotoğrafları saygalarında paylaştılar.

Yakışıklılıkları, güleryüzlü halleri ve sempatik tavırları ile dikkat çeken gençleri, bağrına basan Mehmet Sekmen, kendilerine, Erzurum’un tanıtımına sağladıkları katkıdan ötürü teşekkür etti.

Çalışmalarıyla milyonların gölünde taht kuran genç solist Rıdvan Adede, “Başkanımızın yaptığı kente estetik kazandıran o muhteşem görsel güzellikleri kliplerimizde kullanalım istedik ve istediğimiz desteği de Başkanımız’dan aldık. Verdiği destek ve gösterdiği misafirperverlikten dolayı kendisine teşekkür ediyoruz” dediler. erzhaber

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ